Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha leakartok rázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha leakartok rázni valakit (nőnemű), aki ír nektek üzenetet, hogy válszoltok?

Figyelt kérdés
Mondjuk,megkérdi, milyen volt aznap a munka? Nem akartok bunkók lenni, ezért írtok rá valamit. Éreztetitek ilyenkor valahogy, hogy nem akartok a továbbiakban cseverészni?
2017. szept. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
nem válaszolnak - tapasztalatból írom ;)
2017. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2017. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy szavas valaszok,es nem erdeklodo.
2017. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
En nem valaszolok ilyen egyszeru :) Miert? Mert megtapasztaltam, hogy egyes nok akarcsak egyes ferfiak levakarhatatlanok ha visszautasitjak oket es napokig vagy akar hetekig nem hagynak beken es nemelyik meg zaklat is, hogy aztan nagyon durvan el legyenek kuldve a pcsaba. Ennel azert jobb ha nem irok semmit. Tapasztalat :)
2017. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben visszaírnék, de csak minél rövidebben, tárgyilagosan, illetve én nem kérdeznék semmit.
2017. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem érdekel, én sem válaszolok csak ha nagyon jó kedvem van, vagy nagyon ráérek. Hogy miért? Mert a lányok is így állnak hozzá fordított esetben. Esetleg gyorsan válaszolok valamit röviden és eltűnök pár órára. Ha érdekel a lány elhiheted, hogy nem fogom sajnálni rá az időt. Valóban nincs értelme etetni egymást és pazarolni egymás idejét, lassan kezdem én is felfogni.
2017. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek válaszolok, mivel van gerincem. Kulturáltan is le tudom írni, hogy a későbbiekben semmiféle kapcsolatot nem óhajtok tartani vele. Halkan jegyzem meg, hogy ez visszafelé nem működik. Az az igazi taplóság, ha valaki lapul, mint szr a fűben.
2017. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy ilyen sablonos,udvariaskodó kérdéssel a világból ki lehet üldözni.Ha már keres személyes tartalommal tegye.Erre csak valami hasonló sablonválaszt adnék és a beszélgertés le is ült.

Meg kellene nyílni! Különben semmi értelme az ilyen ismeretségnek.

2017. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokan közülük szimplán csak nem válaszolnak,mert ennyi intelligencia szorult beléjük.Mások csak tőmondatokban,és maguktól nem kezdeményezik a beszélgetést.
2017. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

"Sokan közülük szimplán csak nem válaszolnak,mert ennyi intelligencia szorult beléjük."


Érdekes, ha nők csinálják ugyanezt, akkor azt máris meg lehet ideologizálni... vagy tévedek?

2017. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!