Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy csak barátilag hülyéskedett?

Figyelt kérdés
Van egy pasi kollégám, nekem bejön, de házas, bár évekkel ezelőtt szó volt róla, hogy elválnak, külön is költöztek a feleségével, de igazából jóban vannak (lehet csak a gyerek miatt) szoktak együtt eljárni, stb... Mikor két éve elhívtam egy italra, akkor azt mondta, hogy ő nem akar ebbe belebonyolódni, amit megértettem, nem is volt semmi köztünk csak jól elvoltunk haverilag, munkán kívül nem is beszéltünk. Húsvét előtt segítenem kellett neki valamit tartani amíg ő megcsinálja és odaállt mögém szorosan, megfogta a derekam, látta, hogy tetszik nekem a dolog így a fenekem is kicsit megpaskolta, nevettünk egyet rajta és kész. Nem értem, most akkor van esélyem nála vagy szimplán csak hülyült? Nincs kedvem még egyszer beégetnem magam.
2018. ápr. 1. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak megdugna.
2018. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már világosan megmondta,hogy nem akar belebonyolódni.Most megint minden poént jelnek veszel.Ha akarna tőled valamit,már nem a családjával lenne,hanem veled.Most komolyan,ha mindig minden flörtöt komolyan venne az ember,hol tartanánk?Nekem is van ilyesmi ismerősöm,de eszembe nem jutna rányomulni.Már csak azért is,mert többre tartom magam pár menetes randiknál.Ébredj már fel! ;-)
2018. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a fenékpaskolás már kicist túlmegy a baráti hülyeségen. Valószínűleg tényleg jól megdgna.
2018. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszarok miket meg nem csinálnak felnőtt emberek, vagy nem tudom és vagyok túl maradi férfi létemre? Én ilyet csak a párommal csinálnék....
2018. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!