Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti hívogatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hívogatnátok állandóan ebédelni, kávézni meg néha este beülni valahova egy nőt pusztán barátilag?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy munka miatt az egész napot együtt töltjük kb és még utána is igényli a társaságom, ami nekem kicsit szokatlan, de örülök neki, szeretek vele lenni, bármiről tudunk beszélgetni és nagyon sokat nevetünk. Mivel szinte mindig ő hív gondolom ő is kedvel valamennyire. Néha megérint meg bókol, piszkálgatja a hajam. Úgy gondolom, hogy én nem vagyok az esete, ő olyan tipikus sznob helyes menő pasi,aki után bomlanak a nők. Én meg egy teljesen átlagos minden tekintetben nő vagyok, se jó alakom, se extra személyiségem, épp ezért nagyon zavarba ejtő nekem ez az egész, nem vagyok ehhez hozzászokva, hogy egy férfitől ennyi figyelmet kapok. Ő 26 én 24 vagyok. Szerintetek akarhat valamit, vagy csak szimplán jó társaság vagyok?

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 2. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

"ő olyan tipikus sznob helyes menő pasi,aki után bomlanak a nők"

És te erre buksz?

2017. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy jó haverom a Géza, de azóta, hogy egyszer piszkáltam a haját, nem tudom elérni. Kérdező, te tényleg ilyen hülye vagy? A pasas nyilván meg akar dugni. Csak az a kérdés, hogy annál többet akar-e.
2017. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát kösz XD de te legalább a kérdésemre válaszoltál, úgyhogy meg a zöld kéz
2017. dec. 2. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:

Akarhat komolyabbat is hiszen miért ne szerethette volna mega Te személyiségedet.


Értékes vagy kérdező és nincs belőled még egy olyan mint te.


Lehet ez az ember akárki ha téged megszeret és mágnesként bevonz a kisugárzásod imádni fog. Gondolhatsz bármit magadról onnantól kezdve tiéd a szíve.

2017. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es, ezek nagyon kedves gondolatok voltak, viszont az élet eddig sajnos általában úgy hozta, ahogy a 2-es válaszoló írta...
2017. dec. 2. 22:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden lehet ugyan, de ha ez régóta tart, és nem hív randira, akkor ez inkább barátság. Attól, hogy barátság még akarhat veled dugni is, ha olyan a hangulat. Milyen gyakran vagytok együtt este is? Van valakije? 45F
2017. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer, de ezeket mindig ő kezdeményezi. Hát valami csajjal kavar néha-néha, úgy értelmeztem szex az van, de többet nem igen akar tőle. Szerintem azért nagy szélhámos, nem kell félteni. Én is inkább a csak barátkozás felé hajlok, csak akkor is van valami fura ebben az egészben. Ilyen helyzetben még nem voltam, hogy tényleg lett volna rendesen fiú barátom huzamosabb ideig, akivel sok időt töltök kettesben, de nem járunk.
2017. dec. 2. 23:28
 8/15 anonim ***** válasza:
A heti egy este, feltéve hogy így is marad, baráti kapcsolatra utal.
2017. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező te nem is vágysz egy rendes tartós kapcsolatra ahol tényleg szeretnek is téged és nem csak szex vagy laza kapcsolat van?
2017. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van kivel sexelnie, még lehet szeretet hiánya , amit a társaságoddal és barátságoddal orvosol. Bármi lehet még ebből és nem csak szex.
2017. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!