Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szex miatt tinderezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex miatt tinderezik?

Figyelt kérdés
Megismertem pár hete egy külföldi srácot, egyéjszakás kalandnak indult, de azóta is sokat beszélünk, általában ő keres, eléggé úgy érzem, hogy fontos vagyok neki. Fel is ajánlotta, hogy töltsem nála a nyarat :) Viszont most 5 napra nyaralni ment és láttam, hogy használja a tindert...ezt mire véljem? Nem akarom számonkérni, hisz nem vagyunk együtt, de rosszul esik.

2018. ápr. 2. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van neki más is rajtad kívül
2018. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jól érzi magát veled. de a többit meg kitudja. lehet másokkal is.
2018. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 De elképzelhető, hogy érez irántam és csak szexre keres ott partnert? Mert az engem nem érdekelne, az érzelem nélküli szexnek a szememben nincs jelentősége, és hát megcsalásról sem beszélhetünk még.
2018. ápr. 2. 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Tőle kéne ezt megkérdezned.
2018. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt mondja ami hallani akarsz. Lefekudtok még párszor aztán egyikotok jobbra, másik balra.

Érezni biztosan nem érez túl sokat, max. kellemes volt neki a veled töltött ejszaka és ismételni szeretne.

A többi csajjal még ugyanúgy van mint veled.

2018. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen! Másokkal is ugyan ezt teheti mint veled! Ne éld bele magad nagyon ebbe a dologba! Te is csak egy vagy neki a sok közül!
2018. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről lenne szó, ugyanis külföldön él, nemis kéne már egyáltalán írnia, ha csak szexre ment volna, hisz megkapta, amit akart. Ráadásul sosem tesz utalásokat rá, udvarias és értelmes és ilyen témákról is beszélünk, nem pedig meztelen képeket kér vagy ilyesmi, ahogy általában ilyenkor szokták :D Hát nem tudom...meglátjuk, mi lesz.
2018. ápr. 2. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Te tinderezel még?

Csak azért kérdezem mert én igen. Örülnék, ha matchelnénk, ritka az ilyen naiv nő. ;)

2018. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Nem vagyok naiv, nyilván tudom, hogy szex miatt tinderezik. Én is szexeltem azóta mással, nincs ebben semmi. Csak az érdekel, hogy ennek ellenére érezhet-e irántam, bár magamból kiindulva igen, mert én totál bele vagyok zúgva, mégis szexeltem mással, elvégre nem vagyunk együtt :D
2018. ápr. 2. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!