Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kapcsolatban írhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kapcsolatban írhatnék egy lánynak?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon, de nincs semmi ötletem, és semmi ürügy, amivel indíthatnék.

Hülyeségeket nem akarok írni, de semmi épkézláb nem jut eszembe. Ha tudnám 100%-ig, hogy tetszem neki még akkor sem volna egyszerű. Ilyen mizu, kellemes húsvétot, hogy vagy kérdések fel sem merülnek bennem.

Mindketten 20 évesek vagyunk, látásból ismerem az egyetemről.

Szerintem olyasmi nincs is ami nem átlátszó, úgyis rájönne, hogy miért írok rá...



2018. ápr. 2. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbálj meg személyesen indítani. AZ egyetemen egy útbaigazítás, ha jártok egy órára akkor azzal kapcsolatban, ott azért több lehetőség van. Miután kérdeztél tőle valamit amivel indítani tudsz, utána már nyugodtan kérdezhetsz más jellegű dolgokat és ezek után írni is sokkal egyszerűbb.
2018. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!