Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan miért zavar itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan miért zavar itt ennyi embert, hogy valaki kövér?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar mindaddig, amíg valaki rám nem akarja erőltetetni a gondolatot, hogy a kövér ember is potenciális partnerjelölt számomra, és én egy gonosz némber vagyok, aki nem képes lejjebb adni az igenyeit, mert nem akar kövér társat.
2018. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem zavar, magánügy, csak engem nem vonz, és én sem vagyok kövér.
2018. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavar. Csak engem ne akarjon.
2018. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem az zavar itt bárkit is, hogy az illető kövér, hanem az, hogy sok kövér itt sírja ki magából felháborodottan, hogy társkeresés terén a kövéreknek megfelelő elbánásban részesül, pedig a belső értékeinek köszönhetően (amik közül a legfontosabbak, hogy ő KEDVES meg ARANYOS) bizony járna neki a lányok részéről a normál / sportos testalkatú, jóképű férfiak irányába tanúsított szexuális vonzalom.
2018. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az a fura, hogy a dohányzással - ami hasonlóan káros - szemben sokkal toleránsabbak.
2018. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom,engem nem zavar. Attól még nem tudnám elképzelni páromként.
2018. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem toleránsabbak a dohányzással szemben se, csak azt nem verik nagydobra. Valamiért ez ebben az országban tabu.
2018. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az tetszik. Ezen kár vitatkozni.


Nekem nem jön be. Én egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok. Szeretek mozogni, tornázni, futni és ezt az iramot egy kövér ember nem bírná.

A kövérség meg egészségtelen. Lusta igénytelen az, aki kövér. Nem szereti saját magát. A kajálással kompenzál valamit.


A betegség miatti hízás és fogyás külön kategória.

2018. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
5, sztem a többségnél mindkettő kizáró ok párválasztás szempontjából, amúgy meg nem érdekelnek, az ő dolguk mivel cseszik szét magukat
2018. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ha valaki kover, de paromnak nem akarnam.
2018. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!