Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szerint hasznosak a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint hasznosak a következő videók az életünkben?

Figyelt kérdés

A videókat itt találjátok:

[link]

[link]


Ki szereti saját magát?

Miért gondolják egyes emberek úgy, hogy a sírás a legkönnyebb, ahelyett, hogy tennének a saját életük jobbításáért?

Miért kell a másikat hibáztatni, ahelyett, hogy saját magunkba néznénk?

Miért állnak sokan annyira negatívan az élethez?



2018. ápr. 2. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
most ha te megerősítésre vágysz akkor azt mondom, hogy jó..ha van igazi célod az életben és azt nem tudod elérni...abban nem én..de van ismerősöm aki segíthet...de ez anyagi ráfordítással jár..1 óra 10e forint...felér 3 órával bárhol...2 hónapos hatása van..saját tapasztalat.akit ajánlottam...nem semmi..nagyon képbe van az életről és az ember működéséről
2018. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a haszontalan és értelmetlen válaszodat.


Én ezekkel mind tisztában vagyok és NEM megerősítésre vártam, hanem arra voltam kíváncsi, hogy hány ember van pl. ezen az oldalon, aki ismeri ezeket.

2018. júl. 20. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!