Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai modern világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai modern világban a fiatalok többsége ellenzi a házasságot? Egész életünkben csak új kalandokat, új fellángolást, új szerelmeket keresnek?

Figyelt kérdés
Nem is beszélve a pénz fontosságáról és a karrierizmusról.
2015. okt. 29. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az az érdekes, amikor azzal jönnek, hogy "minek házasodni?' 'ilyen fiatalon'? 'úgyis elváltok, felesleges pénzkidobás'.

Legalábbis ezekkel jöttek annó, ami csak azért esett rosszul, mert szeretem illetőleg szeretjük eldönteni azt, hogy nekünk mi és hogyan jó. Én sem adtam iránymutatást senkinek :)


De egyébként én is ezt látom, van, akinek fontos a papír, van, akinek nem. Ezt kell elfogadni szerintem :)

2015. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nem teljesen általános. Pl. a gimis osztálytársaim közül egy ember van, aki házas és egy, aki el van jegyezve. A legtöbben viszont tényleg inkább még buliznak, eszükbe sem jut, hogy gyereket szüljenek, pedig 25 évesek vagyunk, nem 18 évesek:D

Míg az egyetemi csoportomból és évfolyamomból rengetegen házasodtak/jegyezték el egymást mostanában, sőt, olyan is van, aki már szült vagy a közeljövőben tervez gyereket.

2015. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Na megint egy kérdés ami totálisan nem állja meg a helyét,általánosítás a köbön.Csak azt tudnám,hogy honnan jönnek ezek a gondolatok?
2015. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
hát persze kérdező, teljesen igazad van, te vagy az utolsó normális ember.....
2015. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A házasság egy elavult dolog ami a férfi egészségének.
2015. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl. 21 évesen már szeretnék megházasodni, családot alapítani... Csak még nincs kivel.
2015. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!