Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb szerelmi bánatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy nekem nem akar összejönni ez a szerelem dolog. Mindig olyanba szeretek bele,aki vagy foglalt vagy nem jövök be neki. Ti is pechesek vagytok?

Mivel terelhetném el a figyelmem?



2018. ápr. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
DOLGOZZ...sport
2018. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakorlatilag mindig viszonzatlanul vagyok szerelmes. Aki belém szerelmes, abba én nem, és fordítva. Hát, nagyon nem lehet mit tenni, nem szabaf agyalni rajta, csak éld az életed és reménykedj, hogy szerencsésebb leszel :D
2018. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nevembol napi 1 liter, de nem ajanlom.


Hobbi, munka, uj celok, sport, kapcsolatok kiepitese, onismeret, vannak csoportok ahova el lehet menni, muveszkorok, ebbol sok van es jok, mondjuk ha elmesz egy pszichologushoz, hogy elmond es segit feldolgozni a dolgot, ez sem hulyeseg.

2018. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig alaposan napokon át ki kell sírnom magam, az segít sokat. Meg hát néha iszok is, persze ez nem jó megoldás. Én is rosszba tudok bele szeretni, és porrá törik a szívem. :(
2018. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallgass valamit... és sírj.


https://www.youtube.com/watch?v=pR6Th4IL2mA

https://www.youtube.com/watch?v=0pcyjQv_034


Ha nem ezeket, akkor valami mást. Amit szeretsz. ;)

Mondjuk én lassan immunis leszek a depresszív számokra. Valami láthatatlan kötelék fűz hozzájuk. :)


Csinálj olyat, amit eddig még nem csináltál.

Ordíts.

Utazz el messzire.

Mit tudom én.

Szép álmokat.

2018. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!