Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elvesztettem a Számomra legfontosabb személyt? 17/l

Figyelt kérdés
Elvesztettem a legjobb fiú barátomat,akivel igazi lekitársak voltunk,ő volt az egyetlen ember,aki mindent tud rólam és ez kölcsönös.Egyszer nagyon kivoltam lelkileg és akkor elcsattant egy csók,majd szerelmet is vallott és összejöttünk.Pár hónap múlva szakított velem szinte ok nélkül.Annyit mondott,hogy neki ez nem megy.Próbáltam vele beszélni,de fb-on nem írt vissza,csak egyszer amikor megkérdeztem tőle,hogy kikísérhetem-e a buszmegállóba,mert kollégista,erre annyit mondott,hogy nem.Na,de én akkor is kimentem elé,és elég flegma volt velem,láttam a szemén,hogy még mindig szeret,és nagyon össze volt zavarodva.Mondta,hogy felejtsem el őt,de nem megy,minden éjjel sirva alszom el,nagyon szeretem őt,mindezek ellenére is.Én mindent megtettem érte/neki,önzetlenül szerettem/szeretem és ez lett a vége...Mit tegyek?:(

2015. jan. 23. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom a megoldást. Magamon se tudok segíteni, de nagyon szomorú a történeted!
2015. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát az elég szemét dolog tőle hogy még el se mondja mi baja veled mert nyilván van valami oka hogy nem akar veled lenni
2015. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ne csinalj semmit.Tul fogsz rajta lepni,es ha valaki el akar menni hagyni kell.
2015. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kellene próbálnod beszélni vele még. Ha kell, kicsit erélyesebben, éreztesd vele, hogy ez így rossz neked. Nem tudom igazából mire vélni a viselkedését, mi az hogy neki ez nem megy? Olyan, mintha azt hinné, hogy mivel barátok vagytok/voltatok így több nem is lehet, emiatt nem is akar veled találkozni.
2015. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd a fenébe, aki ok nélkül szakít, ráadásul utána is bunkózik veled annak ellenére, hogy te kedves maradsz, az egy bunkó.
2015. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon rossz ez az egész,amikor ott voltunk a buszmegállóban,akkor én a végén már elsírtam magam,de pont jött a busza,de ő is elkezdett könnyezni.Megvártam míg elmegy a busz és nagyon mélyen nézett a szemembe és könnyezett,majd elfordult.
2015. jan. 23. 15:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnék vele bunkó lenni,soha nem tudnék neki ártani,még akkor sem,ha ő megbántott most...akkor sem...soha,a szívem szakadna meg,ha megbántanám,bár így is megszakad,de ez már más kérdés.
2015. jan. 23. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy gondolod hogy még szeret (nem csak becsapod magadat) akkor próbáld megtudni tőle hogy mi történt, nehogy vmi félreértés legyen a háttérben. Ha kiderül, hogy egyszerűen az van, hogy mégsem szerelmes beléd, akkor el kell engedni. Tanuld meg élvezni a dolgokat addig amig tartanak, és fogadd el, ha vége van. Keress új örömöket.
2015. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond el amit most nekünk, mond el hogy érzel. Ha ezt leszarja, akkor félreismerted, nem a lelki társad, ideje továbblépni.
2015. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra olyan, mintha csak direkt drámázna. Elég éretlennek tűnik.
2015. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!