Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhízik a barátnőm, és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízik a barátnőm, és én örülök neki. Mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés

A barátnőm ősszel kezdett el látványosan hízni. Előtte sem volt vékony, 68-70 kilót tartotta (161 cm magas). Nem tudom, pontosan mitől hízik ennyire, mert csak hétvégén találkozunk, de nyilván köze lehet ahhoz, hogy egyetemre ment és kollégista lett. Nem tudom, hány kiló, nem merem megkérdezni, de 10 kilót legalább hízott, mindenhol látszik rajta és szinte hétről-hétre kövérebb és formásabb.


Nem tudom, mit kezdjek ezzel, mert egyrész nagyon bejönnek a kövér lányok, és nagyon tetszik és izgat a változás. Még szexibb lett, hogy kövérebb, és nem bánnám azt sem, ha még hízna. Ezt persze nem mondom neki, hiszen egy idő után már nem egészséges ez. Az eszem azt mondja, hogy figyelnem kellene rá, és ha más nem, nekem szólnom kellene, hogy figyeljen, hogy ne szaladjon el vele a ló. De megnyugtatom magam azzal, hogy "az ő dolga" és "nem szabad beleszólnom" és kerülöm a témát. De ez önáltatás, igazából nagyonis bejön, hogy hízik, és vágyak szintjén örülök neki, és csöndben lapítva lesem, hogy elhízik. Emiatt viszont lelkiismeret-furdalásom van.


Mit gondoltok erről? Mit tennétek? Volt hasonló tapasztalatotok fiú vagy lány oldalról?


24/F



2018. ápr. 3. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Van ilyen fétis, és sajnos te rendelkezel vele. Szóval mindkettőtöknek tennie kell az ügy ellen, mert sajnos a 80 kg egyáltalán nem egészséges egy 161 cm magas nőnek.


Amúgy érdekes, hogy a koliban hízik, mert én ott pont, hogy sokat fogytam. :DDD


22/N

2018. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha az egészségét akarod nézni, akkor figyelmeztesd finomat! Bízzunk abban, hogy nem csak az alakjáért vagy oda.

Könnyen lehet, hogy valami hormonális, vagy egyéb problémája van. Feltéve, ha nem zabálj a szénhidrátot, mint egy ló. A közös testmozgás is jó ötlet lehet.

2018. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Poénosan utalj rá, hogy hoppá mi van itt, meg ott:) Elmondhatod, hogy tetszik ez neked, de egyben félted is őt.
2018. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kövér embernek nincs formája...
2018. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tenned semmit, ugyanis, nem léteztek.
2018. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Pedig meg kell beszélni, hogy ez neked nem tetszik...pl. gondolom ő nem örülne, ha alkesz lennél...ha nem tetszik és ő nem hajlandó változtatni, akkor még be kell fejezni vele.
2018. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik hogy hízik, akkor miért akarod hogy fogyjon? Nem értem az egészet.
2018. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Szia!


Mindenképpen szólj neki! Nagyon, de nagyon önző lenne a részedről, ha nem figyelmeztetnéd!


Nagyon sok ember azért hízik el, mert a környezetétől nem kap olyan visszajelzést, hogy fogynia kéne és szerintem ez a koliba nem történik meg, így észre se fogja venni, hogy szép lassan rommá hízik.

Lehet, hogy a hízástól szakadások fognak megjelenni a bőrén, amelyek kék, deltűnő és (lehet) maradandó csíkokat jelenítenek meg a bőrön. Amik, ha pl. futás közben (ha a combom vannak) összeérnek, összesúrlódnak és még vérezni is fognak a szakadások.

10 kg már így is nagyon sok. Tönkreteszi a barátnőd izületeit. 10 kg felesleg ugyanolyan, mintha nap, mint nap egy 10 kgs táskával kellene járkálnod. Képzeld már el, hogy mennyire megterhelő ez és káros??!!!

A túlsúly növeli a cukorbetegség kockázatát, mely ha kialakul egy életre szóló szenvedést fog jelenteni a barátnőd számára.

Gondjai lesznek a strandos és meleg időszakokban. Egyre kövérebb lesz és sokan meg fogják szólni e miatt, így érezni fogja, hogy dundi. Szóval gondjai lesznek az öltözködéssel is. Hogy “Jaj! Kövér vagyok, ez jól áll?” “Eltakarja a hurkáimaf?” És csak egy szenvedés lesz!

Büdös, izzadtság szaga lesz. Már 6 lépcsőfok után már úgy meg fog izzadni, mint a ló és iszonyú kellemetlen szaga lesz.


Szóval szépen mond el neki és, hogy nyomatékosítsd, hogy változtatnia kell, mondd el neki a fentieket, hogy milyen következménye lesz annak, ha még többet hízik! Hidd el! Elmegy majd a kedve a dagadástól!


És kérdésedre válaszolva, IGEN, MINDENKÉPP szólj neki! Miután ezeket elmondod neki, hogy fogynia kéne és a következményei és, hogy szar lesz és ezt elmondod neki kb. 3 alkalommal és nem hajlandó tenni semmit és azt mondja leszarja, na ezekután dőlj hátra azzal a tudattal, hogy te mindent megtettél érte!

Ja, és fontos lenne, ha a fogyó közben segítenél neki! Pl.: mozogtak együtt, bíztatod stb. Egyedül nagyon nehéz elkezdeni a fogyókúrát! Szóval segíts neki!


Ha nem szólsz neki, akkor az határozottan azt igazolja, hogy nem is szereted igazán a barátnődet! Ugyanis, ha igazán szeretnéd, akkor sokkal fontosabbnak tartanád a barátnőd épségét, egészségét, mint a vágyaidat!!!!! Szóval gyerünk!!!! SZÓLJ NEKI, AMÍG NEM KÉSŐ!


Szeretnéd tologatni majd kerekesszékben a 120 kg-s, túlsúlyos barátnődet? Mert, ha nem szólsz idővel ez lesz!! Gondolom, nem akarod! Akkor gyerünk! El ne késs!!!

2018. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!