Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja kitenni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja kitenni h kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt mondta szeret. Folyton bujik hozzam az utcan is egyfolytabban belem karrol és kezen fogva setalunk...

2018. ápr. 3. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A volt férjem sem teszi ki még fél év után sem, hogy együtt van a volt szeretőjével, mert szégyelli, hogy "lecserélt". Azt mondta majd megvárja, míg elfelejtik, hogy megcsalással keletkezett a kapcsolatuk. Lehet, hogy a párod nem a fb-on él.
2018. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
Talán csak béna az informatikához, s nem tudja, hol kell facebookon beállítania kapcsolatot :D
2018. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Biztos csak TE vagy neki?

2018. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi egy éve együtt vagyunk, de még csak ismerősei se vagyunk egymásnak FB-on, mert a párom igy akarta. Kezdetben zavart, és elméleteket gyártottam, hogy miért is nem akarja, de tudod mit? Sokkal fontosabb, hogy nap mint nap kimutatja, hogy szeret és törődik velem.
2018. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én barátom sem tette ki és nem azért mert nem vállal fel vagy szégyelli, netán nem vagyok fontos, hanem azért mert sz*rik a Facebookra és mert attól hogy kiteszi valaki, még lehet rossz a kapcsolat minősége. Egyébként gyerekesnek tartjuk ezt a “kapcsolatban vele: #xy” ... komolyan ez már a tinik szokása csak. Más egy eljegyzés is meg házasság de a kapcsolat egyeseknél csak jon-megy.

Nekem fontosabb hogy minden más szinten érezteti velem hogy valóban szeret.

2018. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 én is ezt szeretem, vagy az is jó ha letiltjuk egymàst :D ez azért jó merr akkor azon a felületen nem érintkezünk, csak ha direktben megmutatjuk egymásnak. nem onnan tudunk egymásról dolgokat mint mások. de amúgy mindegy.
2018. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!