Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom (22/L) még egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (22/L) még egy hónap együttlét után sem akarta kitenni facebookra, hogy kapcsolatban van velem. Mi lehet ennek az oka? 25/F

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Minek kell kitenni ilyen hülyeségeket?
2017. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

1. Lesz..rja a fb-ot.

2. Magánügy. Senkinek semmi köze hozzá.

3. Nem a fb-on kéne élni az életedet!!!

2017. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg tőle már megkérdezted? Vagy csak az internet népének véleménye érdekel?
2017. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Ki nem szarja le a facebookot?
2017. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Úristen...

Én még fél év után sem akartam kitenni, sőt később sem. Kinek mi köze van hozzá? A közeli ismerőseim tudják, a többieknek meg nem kell mindent tudni.

2017. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Clay Morrow ***** válasza:
25%
Nem szeretné biztos szétkürtölni, illetve nem érdekli ez a dolog. Egyik haverom már évek óta együtt van barátnőjével és nekik sincs kirakva.
2017. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Az ok többnyire annyi, hogy még nem elég biztos a kapcsolatban, és nem akar beégni, hogy két hét múlva meg kiteheti, hogy "kapcsolat vége".

A másik ok az szokott lenni, hogy nem biztos benne, hogy te vagy a befutó, úgyhogy más csajoknál nem akarja ezzel elkaszálni magát.

2017. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
#7, vagy nem érdekli a hulladék facebook, mint pl engem.
2017. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarja kirakni az életét erre az oldalra, ennyi.
2017. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

-nem fontos neki a kapcsolat

-nem fontos neki a facebook

-nem fontos neki sem a kapcsolat, sem a facebook


Ezek közül valamelyik.


Amúgy te kérted egyáltalán, hogy tegyétek ki?

Mert én pl. ha kapcsolatban vagyok, magamtól eszembe se jut, h kirakjam(részemről nem ezen múlik a dolog), viszont ha a párom erre megkér, mert mittudomén ,neki jól esik, ha kint van, akkor felőlem kirakhatjuk, engem nem különösebben izgat hogy ott van e vagy sem, sosem érdekelt mások véleménye, meg a facebook úgy általában.

2017. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!