Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nők! Van, vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Van, vagy esetleg volt már az ismertségi körötökben olyan fiatal pasi aki megmozgat/megmozgatott szexuálisan?

Figyelt kérdés
16-18 évesekre gondoltam. Van olyan az ismertségi körötökben, vagy olyan akit megláttatok az utcán és eljátszadoztok a gondolattal. Korotokat is írjátok le kérlek. Esetleg ha valami történet van ezzel kapcsolatban, azt is szívesen fogadom :)

2018. ápr. 3. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Te milyen beteg àllat vagy? Erre maszturbálsz?
2018. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló:


Ez valós jelenség. Én is tudok olyan nőrölől, aki 34 évesen egy 18 éves sráccal járt.


Tőlem is akart valamit, de nekem nem jött be, visszautasìtottam.

2018. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém talán ennyire nem extrém, de én egy buliban rámentem egy 29 éves anyukára 21 évesen és határozottan élvezte. Másnap rámírt, elmondtam, hogy csak egy görbe este volt, sajnálom, de ennyi.
2018. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem max az jutott eszembe, hogy milyen aranyos kisfiu. Az en fiam is ilyen lesz majd.

A legfiatalabb, akivel 'kezdtem' 6 evvel volt fiatalabb nálam. O 20 volt en meg 26, de nem tudtam ra ugy nezni vegul.

De hogy 16-18...az még gyerek :/ nem tudnek ra ferfikent nezni.

27 N

2018. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, de nem ENNYIRE fiatalabb. Most olyan tetszik, aki fiatalabb nálam, de kevesebb, mint 2 évvel.
2018. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg van,de ők 26-28 évesek.36N
2018. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

40 vagyok a fiam 19 szóval eszembe se jutna.

Egy 30 körüli meg tud mozgatni.Párom 32.

2018. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy éppenhogy 16 éves srác tetszik most. Tudom, gáz, de nem értem miért vonzódok hozzá ennyire. Ő viszont szerelmes belém, nagyon szeretne többet tőlem, így még nehezebb. Szóval nekem kell/kéne az okosabbnak lennem. 26/N
2018. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!