Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak! Ha egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak! Ha egy nővel csak baráti viszonyban vagytok, akkor van esélye, hogy attól még nőként néztek rá és vonzónak találjátok csak különböző okokból nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
vagy ha valaki barát akkor később sem lesztek nyitottak egy esetleges kapcsolatra?

2018. jan. 11. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szitutól függ, van példám erre is, arra is.
2018. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A parkapcsolatok egy resze baratsagbol alakul ki igy biztosan elofordul. De alatalaban azzal van hosszabb baratsagban az ember akihez nem vonzodik annyira.
2018. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. kapcsolatban van, evidens, hogy nem nyomulok rá. Nem hiányzik egy szerelmi háromszög. De attól még nőként tekintek rá és vonzónak találom.
2018. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha véget ér a párkapcsolata mindkét félnek?
2018. jan. 11. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, ha látom, hogy túl van az előző kapcsolatán, bevetem magamat.
2018. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, de ha kapcsolatban van akkor biztos nem kezdeményezek. Szerintem nagyon nem korrekt.
2018. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincs. Nem véletlen, hogy csak baráti kapcsolatban vagyok vele. Igaz, én nem vagyok fiatal.
2018. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!