Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi èrtelme ìgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi èrtelme ìgy az èletemnek?

Figyelt kérdés

Nem akarok csalàdot, se jò munkàt, gazdag sem szeretnèk lenni, nem akarom, hogy szeressenek, igazàbòl nem vàgyom semmire....

(Az ellenkezőjère sem..)


2018. ápr. 4. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem van valami gond veled.

Mennyi idős vagy?

2018. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Vár a Pannonhalmi Bencés Főapátság.
2018. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
24N
2018. ápr. 4. 13:37
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nézd meg. A Monty Python: Az élet értelme c. filmet, egyből rájössz a megoldásra...ha nem nézd meg mégegyszer.
2018. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Szüleidtől ezt a példát láttad? Menj pszichológushoz, hisz biztos ért valami sérelem a múltban, amit nem tudtál feldolgozni.


Akkor minek is élsz? Öngyilkosságra azért remélem nem gondoltál.

2018. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nincs, hogy nem vágysz semmire. Mivel ezt a kérdést kiírtad így biztosan megoldásra, figyelemre vágysz!

De szt azt sem tudom elképzelni egy 24 éves nőről, hogy nem vágyik egy jó szexre! Ezekre sem vágysz?

Nem akarok közönséges lenni, de ezekre sokan vágynak. Te?

2018. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Keress magadnak valami célt, mert anélkül tényleg nincs értelme.
2018. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok.

Ha van kedved bedzélgetni kicsit írj rám bátran. :)

2018. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Kreálj magadnak valami értelmetlen célt, mint mások aztán örvendezz, hogy sikerült elérni az értelmetlen célt, ami senki mást nem fog érdekelni rajtad kívül.


Ez a világ... szép, mi?

2018. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Majd küldök neked Baliról a helyes férjemmel, mert én meg széttanulom magam, hogy jó életem lehessen. Meg fogod később bánni, csak akkor már 35+ évesen nehéz lesz elindulni a kis albidból.
2018. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!