Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elhagyott nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gege2012 kérdése:

A barátnőm elhagyott nincs értelme az életemnek. Mit tegyek? öngyilkosság járkál a fejemben.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember sem érdemli meg azt, hogy eldobd miatta az életedet! Tudom, hogy ez most nem vigasztal, de millió lány van még a földön! Lehet, hogy valaki a környezetedben éppen arra vár, hogy szerethessen téged! Nem szabad ilyen pesszimistán felfogni a dolgokat. Mindenki túl van már egy vagy több fájó szakításon, és hidd el, az elején másnak is nehéz, de túl kell rajta lépni!!!
2013. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha feladod, csak rosszabb lesz. Nem csak a barátnődet veszíted el, hsnem mindent és mindenkit. Biztos boldog leszel még, csak akarni kell! Fel a fejjel!
2013. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?És mit vesztettél vele?A 6 milliárd nő közül senki nincs tovább?Ugye ezt te sem gondolod komolyan.A legnagyobb igazság,hogy az idő mintdent megold!

Amúgy tini koromban én is küszködtem öngyi.hajlammal úgyhogy csak fordulj hozzám bizalommal...

2013. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Gege? Én is Gege vagyok, és szal lehet h most úgy érzed, lehet h akár sokáig is, de nem fog örökké tartani. Fél év múlva majd esetleg mással leszel nagyon boldog. semmi esetre se tedd!
2013. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy most baromi rossz neked, és én magam elég melankolikus típus vagyok, de azt mondom verd ki a fejedből az öngyilkosságot, próbáld meg elhinni hogy minden okkal történik. Az idő tényleg nagyon sokat segít, bár az eleje nehéz nagyon. Barátok, család, munka, suli, buli? Ezek addig tudnak segíteni, míg jobb nem lesz! 21L
2013. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy szó,mint száz Magadnak sokkal fontosabbnak kell lenned,mint másnak,a Magad számára!!!
2013. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy lehet férfiként valaki ennyire gyenge ember. Az öngyilkosok gyengék, nem tudnak szembenézni a problémáikkal. Ha mindenki öngyilkos lenne egy szakítás után, akkor igen hamar megfeleződne az emberiség. Én hatalmasat csalódtam volna az összes barátomban, akikkel eddig szakítottam, ha később miattam lettek volna öngyilkosok, és elgondolkodtam volna, hogy hogy tudtam akár évekig együtt lenni egy ilyen gyenge jellemű "férfival".
2013. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem különíteném el ezt arra,hogy az ilyen férfi gyenge.Nem hiszem,hogy ez a fajta "kétségbeeseés" csak a nők priviéliguma lenne.

Annyit elmondok,hogy mikor én szakítottam a Magy Ő -vel,én ugyan nem öngyilkosságban reagáltam le,de elég furcsán ,ami titok marad...

Aztán 2 év szakítás után újra együtt vagyunk és teljesen be van ijedve,hogy nem látja rajtam azt a nagy szerelmet,mint régen.

2013. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amikor már minden kötél szakad, érdemes akasztani...

Hidd el, az élet szép, ne legyél önző, olyan ez mint egy temetés, nem az fáj, hogy elment, ha nem az, hogy már nincs veled... Érted?, Veled!, tehát lesz majd olyan nemsoká aki veled!!! ;)

2013. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
már bocs 7-es, de ez hatalmas baromság! olvass kis pszichológiát ... az öngyilkosságok a legkevesebb esetben gyengeség eredményei!!
2013. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!