Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány nagyon magas?

Figyelt kérdés
180 feletti. Ezen kívül csinos, vékony formás idomokkal, szép arccal. Titeket zavarna? Randiznátok ilyen lánnyal?
2018. ápr. 5. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem izgalomba hoz az ilyen alak.
2018. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem zavar, bár én is 180 felett vagyok
2018. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy én 185 cm vagyok... egyszer randiztam egy 185 cm magas nővel. Zavart, bevallom. Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy 180 cm- ig oké, feljebb már ne.
2018. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nagyon tetszene egy ilyen nő:). Ha még szép a lába is, akkor tuti nyerő:).
2018. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magas lányok tetszenek, szóval nem zavarna.
2018. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!