Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ha a férfi soványabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a férfi soványabb nálam. Nincs vele bajom hiszen a párom is ilyen. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

186 cm én 176. Én 65 kg vagyok ő 60kg. Sosem mondták hogy kövér lennék. Mellette sem nézek ki annyira rosszul. Csak nem vagyok az a tipikus kislányos alkat.

Ő nem is szokott ilyen témákat érinteni. Lehet le kellene fogynom. Voltam már 55kg



2017. máj. 29. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Valamit elírtál a kérdésben.
2017. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
176/65 tökéletes. Engem is zavarna, ha nagyobb lenne nálam a nő. Én 190/95. :D
2017. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor mi is a kínod tulajdonképpen? "Zavar ha a férfi soványabb nálam. Nincs vele bajom hiszen a párom is ilyen." Most akkor zavar, vagy nem zavar? Én ezt a két mondatodat rohadtul ellentétesnek érzem, és nem értem, hová akarsz kilyukadni. Ha zavar, akkor hogyhogy nincs bajod vele? Ha meg nincs vele bajod, akkor mi zavar? Vagy csak én hülyültem meg, hogy nem értem a problémád lényegét?
2017. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha őt nem zavarja, nincs miért aggódnod, ne zavarjon téged se, nem kell lefogynod (csak ha saját magad miatt szeretnél)! :)
2017. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jogos. Paradoxon dolog.

Szeretem, de olyan törékenynek tűnik. Volt régen szerencsém találkozni egy 196 100+kg férfivel. Mellette legalább nem éreztem ezt. Mondjuk lényegtelen a kérdés. :D

Magam kell megoldanom. Nem ismertek és lehet 10kg-mal is izmosabb lennék.. Sajnos könnyen izmosodom. Az zavar hogy trampli hajlamom van még ha nem is zsírosan..

2017. máj. 29. 18:44
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

ismét egy kurvä értelmes kérdés.

186 centi magas 60 kilós srác már kórosan sovány...

2017. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mert tényleg sovány.

Hiába eszik sokat. Ha annyira kamu kérdéseket akarnék feltenni fel sem merülne bennem a kérdés

2017. máj. 29. 19:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Az egész kérdés ezer sebből vérzik. Én vagyok 55 kiló 170 centis pasiként, de szó szerint kiállnak a bordáim és olyan vékony az alsó lábszáram, alkarom, hogy a bőr alatt már szinte csak a nyers csont van. Akkor ne akard már bemesélni nekem, hogy a pasid a 16 centivel magasabb alkatával csupán 60 kg! -_-

De ha tényleg így van akkor nem is csodálkozom, hogy aggódsz. Ez kvázi vegetatív állapotot jelent az ő esetében. Biztosan tisztában vagy a pasid súlyával? Mert itt valami nem kóser.

2017. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor tűnt fel kedves utolsó mikor a képeinket néztük. Persze hogy ennyi a súlya. Lehet valami gyomor baja van nem érdekelt de szerintem jobban illene hozzá egy vékonyabb lány. Hát köszönöm. Mindegy is :)
2017. máj. 29. 19:32
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem duci nőként két magas és nagyon vékony pasim volt.

Az volt a gond, hogy mindkettő azt hitte, hogy nekem ők 100%-osan bejöttek, közben mondtam párszor, hogy inkább fogadjuk el egymást úgy ahogyan vagyunk elven nem érdekel, hogy annyira nagyon soványak. A gond ott volt, hogy ők szépnek gondolván magukat engem kritizáltak hetente 2-3-szor, pedig megnézve az akkori ruháimat, hát eléggé csinos voltam.

Engem az zavart, hogy mindketten kemény kritikusok és ugyanakkor érzelmileg éretlenek, anyjuk által irányítottak voltak (most is azok), s ez sokkal jobban zavart bennük, mint a vékonyságuk, ami miatt pl. nem tudtak őket alaposan meglovagolni. Nem is értékelték azt a nőt, aki tényleg elfogadta őket ahogyan vannak, testileg, lelkileg.

2017. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!