Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan valakivel, hogy egyéjszakás kalandnak indult, és szerelem lett belőle? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 20:37
 1/5 nielindi ***** válasza:
igen. tul hosszan kellene magyaráznom, nincs kedvem...
2010. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Jah, én egy este megismertem egy csajt. Hazavittem, megdugtuk egymást, mint állat aztán együtt maradtunk. Idestova hat éve...
2010. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Egy buliban találkoztunk. Táncoltunk, berugtunk, és csókolóztunk. Ez után felhivtam magamhoz, egyből igent mondott. Lefeküdtünk egymással, és elaludtunk. Másnap józanul megbeszéltük, h ha folytatni akarjuk, akkor 2 nap mulva mindketten legyünk egy még aznap reggel megbeszélt helyen, időben. 2 napot gondolkodtam, h elmenjek e oda, és végül elmentem. Ő is ott volt, és összejöttünk. 3 nap mulva már a nevét is tudtam. Igaz, csak 1 honapot jártunk, de olyan vicces volt a szitu :)

22/F

2010. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szalagavatón berúgtam és köztudott h bár józanul sem vagyok vmi visszafogott, részegen még rosszabb vagyok csajok közelében. Ekkor is így alakult, ha iszok mindig gyakran felszedek vkit. Úgy alakult h ez a vki pont 1 osztálytársam lett, akit előző nap figyelmeztettem is h ha nem akar tőlem semmit akkor kerüljön el, mert különben lehet rámászok. Nem hallgatott rám. :D Beszélgetni kezdtünk, majd tánc, smárolás, végül elhívtam hozzám. Fantasztikus szex volt. Másnap reggel furcsa volt vele ébredni, hiszen évek óta ismertem és sosem úgy néztem rá mint akit húúúde meg akarok dugni, de most mégis így alakult. És örültem h így alakult. Visszagondoltam az éjjelre, próbáltam összeszedni a kissé hiányos emlékeim, és rájöttem h ez az egész túl jó volt ahhoz h ennyiben hagyjuk. Aznap sokat gondolkoztam, este felhívtam h mégis ő h élte meg ezt az egészet, és hozzám hasonlóan, így mondtam neki h esetleg akkor megpróbálhatnánk. Úgy lett és azóta 1ütt vagyunk.
2010. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet:


[link]


Sokmindenre választ kaphatsz.........

2010. jún. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!