Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mégis terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégis terhes maradtam?

Figyelt kérdés
4 napja voltunk együtt a párommal, sajnos kiszakadt az óvszer. Másnap bevettem az esemény utáni tablettát, rá 12 órára a másikat. 2 napja feszít a hasam alja ha nagyobb levegőt veszek. Lehet, hogy mégis terhes lettem? Lehet ilyen hamar érezni? Vagy mitől lehet ez az érzés?

2018. ápr. 7. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Készülj, mert jövő hétvégén már szülni fogsz!
2018. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
durrogtass egy nagyot a fürdőszobában. Hidd el, jobb lesz :D
2018. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Olvasd el az esemény utáni tabletta mellékhatásait! Nem vettem még be ilyesmit, de el tudom képzelni, hogy mennyire odab#sz ekkora mennyiségű hormon az arra érzékeny szerveknek.
2018. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A gyógyszer dolgozik benned, ilyen hamar nem érzel semmit.
2018. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elolvastam. Esetleges szédülést, hányást, gyengeség érzetet ír.

Persze fogok majd venni tesztet.

2018. ápr. 7. 12:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. ápr. 7. 12:39
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Gratulálok a sok eszedhez. Az esemény utáni tabletta olyan hormonbomba, hogy fél éven belül(!!!!!) nem lehet többet bevenni, nemhogy két napon belül...

Ne csodálkozz, ha rosszul leszel, nem lesz menzeszed, vagy éppen teljesen random lesz. Egy-két hónapba bőven beletelik, amíg ürül a szervezetedből, de a duplázás miatt hamar előkeresném a betegtájékoztatót is, hogy milyen mellékhatások lehetnek...

2018. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
55%
Nem kéne annyi bablevest zabálni.
2018. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez két szemes esemény utáni tabletta. Postinor2 a neve. Egyiket beveszed, a másikat rá 12 órára kell
2018. ápr. 7. 13:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen tablettát kaptál, én egydarabosat vettem anno. Nálam semmilyen mellékhatás nem jött ki. Lehet, hogy érzékeny vagy erre a fajta gyógyszerre vagy tényleg hatalmas hormonlöketet kapott a szervezeted hirtelen. Azt kétlem, hogy terhes lennél, szerintem el fog múlni. De ha megnyugtat, akkor vegyél tesztet majd...
2018. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!