Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal óvszer és fog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal óvszer és fog. Tabletta használata nélkül szeretkeztünk, de nem élvezett belém, most mégis szédülök, és hányingerem van, lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet
2013. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet, de nem valószínű
2013. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem védekezés, hanem orosz rulett. Nem kell meglepődni, ha így teherbe esel.
2013. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sosem történt még ilyen, mindig védekeztünk ez volt az első és az utolsó alakalom, hogy ez így történt..
2013. márc. 6. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer volt ilyen akkor kicsi rá az esély, de vegyél egy tesztet hogy megnyugodj. Én is voltam már úgy hogy beképzeltem magamnak minden tünetet, és egy negatív teszt után minden bajom elmúlt. :)
2013. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2013. márc. 6. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Először is: a teszttel várd meg a 2 hetet, és ne csak egyet csinálj belőle, legalább 2-3-at. Szerintem se valószínű a terhesség, de hát ezt így ki tudja megmondani?

25/N

2013. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett beléd, mitől lennél terhes?
2013. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 19:16

Minek két-három teszt? Talán várja meg, hogy egyáltalán elmarad-e a menzesze, és ha igen, akkor elég egy is. Akkor már legalább 3 hetes a terhesség, az már megbízhatóan kimutatható és cselekedni is van még idő.

2013. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a teszt sem 100%-os. Ha több teszt lesz pozitív, az valószínűségi jel...
2013. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!