Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok egy "begyepesedett" 17 (! ) éves?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgettem az egyik fiú haverommal,akivel mindig csesztetjük egymást,mert ő olyan tipikus "ájulj el tőlem kérlek" fajta srác én meg hát..nem az a lány vagyok aki az ilyeneket tolerálja,talán ezért is találtunk így egymásra:D nahde szóval ő azt mondta,hogy nem érti,hogy a lányok miért ilyenek,hogy 1 évet kell rájuk várni,meghogy lehetnének engedékenyebbek is(merth ő 1 év után...a bnőjével).Hát én meg mondtam,h sztem el van tájolva,mert minden 2. lány olyan amilyenről ő beszél és hogy TALÁN van akinek jelentenek még valamit bizonyos dolgok.Erre elkezdett pattogni,hogy nincs igazam,blablabla...


Nah a kérdés az,hogy tényleg csak én vagyok ilyen "régimódi"(ezt a jelzőt használja rám eléőszeretettel),hogy nem a lánynak kell kezdeményezni,és hogy nem ájulok el egyből ha egy öntelt paraszt "megtisztel" a figyelmével, vagy a mai fiatalság ilyen "romlott" :D ???


2010. jún. 11. 22:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

igen,ezt én is így gondolom,ha szeretik egymást nem kell 1 évet várni,de manapság mi egy kapcsolat?(úgyértem így a korombeliek körében) ha 3-4 hónapot együtt vagy vkivel akkormár tátott szájjal néznek rád...

jah igen azt kihagytam,hogy ugye mondta,hogy ők 1 év után... én meg mondtam,hogy "de te is kivártad" ő :"igen,de most őszintén ..nem sok fiú várt volna ennyit,csak nagyon szerelmes voltam"

Akkor meg nem értem miért sír? nem ez a lényeg?/nem huszonévesekről beszélek/

2010. jún. 11. 22:49
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen begyöpösödött vagy, a srác meg b@lf@sz. Még hogy a nőnek kellene kezdeményezni, ez egy marhaság. Én speciel utálom azokat a nőket akik hajtanak rám, elvennének minden élvezet az ismerkedésből. Azt a bizsergést, amikor megvan a vonzalom, de küzdeni kell egymásért, vagy csak egyszerűen azt a meglepetést, amikor meglátok egy vonzó lányt és odamegyek hozzá, nem tudhatom, hogy mosolyogni fog, vagy elküld a francba.


Rádtérve. Nem tudom miért kellene a szexre egy egész évet várni, ez egy igenis fontos dolog egy kapcsolatban, és ha nem jó egymással, akkor minek vesztegetnétek egymásra az időtöket. Persze mondhatja bárki, jó de ezt meg lehet beszélni, de sajnos tényleg vannak olyan párosítások, ahol nem működik rendesen a dolog. Sajnos a társadalom úgy gondolja, hogy a szex egy ajándék amit a nő ad a férfinak, ha az alaposan megdolgozott érte, és hogy nőnek nincs szüksége szexre mert ő ártatlan. Ez hülyeség. Attól nem lesz egy nő ribanc, ha lefekszik egy pasival, 3 hónap, 3 hét, 1 hét, 3 nap, 1 nap, 3 óra együtt töltött idő után. Ha szexuálisan és érzelmileg beindít a srác, akkor nincs abban semmi szégyellnivaló ha lefekszel vele. Nekem volt már éveken át tartó kapcsolatom úgy hogy 8 órán belül már szexeltünk (mondjuk én kezdeményeztem a dolgot).


25/F

2010. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Neeem dehogy vagy begyepesedett, marha kulonleges vagy, egyedi, erkolcsos, okos, intelligens, stb. Erre vartal? Annyira unalmas, hogy a kamasz lanykak naponta felteszik ezt a kerdest, holott tudjak jol, mi lesz a valasz, csak jol esik az egojuknak, hogy olvashatjak..
2010. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha megvan a vonzalom, várjon a halál...

A férjemmel én a 3. napon feküdtem le, és csak azért vártam addig, mert hamarabb nem jött össze. Nem lettem tőle "r*banc", nem gondolom, hogy mégiscsak jobb lett volna várni.

Az első barátommal is 2 nap után feküdtem le (17 éves voltam), utána 4,5 évig voltunk együtt.

Legyen mindenkinek annyi emberismerete, hogy el tudja dönteni, hogy a másik most mit akar (mert _látszik_), ha egy egoista skalpvadász, akkor nem is érdemes foglalkozni vele.

2010. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hehe.. nekem is van 1 ilyen haverom. de simán lehűtöm. nem kell az ilyenekkel foglalkozni.
2010. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért ennyire gyökér se mindenki lehet hogy 1 évet vacakoljon valakivel mielőtt lefekszenek. Tényleg van olyan aki ekkora marha hogy 1 évet hülyíti magát?!
2010. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,de a kérdéssel nem azt akartam elérni,hogy engem dicsőítsetek vagy a haveromat lemarházzátok. Csak feltettem egy kérdést,ami számomra érdekes és örülök,hogy néhányan rendesen válaszoltak:)
2010. jún. 12. 09:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!