Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok egy "begyepesedett" 17 (! ) éves?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgettem az egyik fiú haverommal,akivel mindig csesztetjük egymást,mert ő olyan tipikus "ájulj el tőlem kérlek" fajta srác én meg hát..nem az a lány vagyok aki az ilyeneket tolerálja,talán ezért is találtunk így egymásra:D nahde szóval ő azt mondta,hogy nem érti,hogy a lányok miért ilyenek,hogy 1 évet kell rájuk várni,meghogy lehetnének engedékenyebbek is(merth ő 1 év után...a bnőjével).Hát én meg mondtam,h sztem el van tájolva,mert minden 2. lány olyan amilyenről ő beszél és hogy TALÁN van akinek jelentenek még valamit bizonyos dolgok.Erre elkezdett pattogni,hogy nincs igazam,blablabla...


Nah a kérdés az,hogy tényleg csak én vagyok ilyen "régimódi"(ezt a jelzőt használja rám eléőszeretettel),hogy nem a lánynak kell kezdeményezni,és hogy nem ájulok el egyből ha egy öntelt paraszt "megtisztel" a figyelmével, vagy a mai fiatalság ilyen "romlott" :D ???


2010. jún. 11. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A ribancok elájulnak az ilyentől, de van akinek más a fontos.
2010. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én is ilyen "régimódi" vagyok, ami szerintem a normális.
2010. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból régimódi vagy, de én veled értek egyet. Maradj ilyen!
2010. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad! Nem vagy "begyepesedett", én is hozzád hasonló gondolkodású lány vok! :)Nehogy azt higgye már a haverod, és más fiú is, h mindenben az lesz, amit ők akarnak! A lányok többségének idő kell, pláne meg ahhoz...! Ne alázkodj meg előtte!!! Vannak olyan lányok, akiben van kitartás! A haverod meg beképzelt, nem is kicsit, és nem is gyengén!!

Fel a fejjel! :) Én gondolkodásban melletted vok! :)

20/L

2010. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
A szüzességed attól nem lesz értékesebb ha tartogatod.
2010. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyors válaszokat és igen, nem gyengén beképzelt,de faragom az egóját rendesen:D
2010. jún. 11. 22:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Öhm...hát..érdekes..én ugyan megbántam, hogy kivel voltam először együtt, még ne voltam egészen 17, de rájöttem, hogy ha igazán szerelmes lettem volna, akkor valószínűleg hamarabb megtörténik az első együttlét. Kortól függ szerintem, hogy mennyi időt kell várni.

Személy szeritn azt mondom, hogy minél közelebb van vki a nagykorúsághoz, annál furcsább, ha 1 év alatt nem történik semmi. De ha pl 15 évesek járnak, hát csak remélni tudom, hogy nem történik semmi a csókon kívül :) Mert az még tényleg gyerek, akkor is, ha a hormon működik. De, pl egy felnőtt kapcsoaltban, sztem ha 3 hónap randi után nem történik meg,akkor is furcsa...de ez szubjektív...

2010. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

22:28 Igazad van,akkor majd odadobom magam az első öntelt k*nek....

am. itt elsősorban nem a szüzességről van szó,hanem a hozzáállásról.

2010. jún. 11. 22:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Hmm, a szüzesség nem érték! Az ember önmaga érték. A szex/szeretkeztés arról szól hogy két ember teste/lelke eggyé válik. És ezt belülről kell érezni.
2010. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért szerintem kicsit érdemes várni, de nem túl sokat.

Ha egyből odadobod neki magad, akkor ringyó vagy, vagy egyszerűen csak kihasznál.

Ha meg hosszú ideig sem akarsz vele lefeküdni, akkor tényleg begyepesedettnek tűnhetsz.

Szóval mindennek meg kell határozni a maga idejét.

2010. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!