Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haszbálsz társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haszbálsz társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy csak azok válaszát kérem, akik használnak, vagy legalább meg tudják indokolni, hogy miért használnák.
2010. jún. 12. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

én használtam, kíváncsiságból!

találkoztam is egy lánnyal, de szégyelltem magam hogy ott ismertem meg ezért hagytam az egészet. elég lúzer dolognak tartom, nem hiába töröltem magam 3 nap után.

2010. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból regeltem egyszer, de nem lett belőle semmi...
2010. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én szórakozásból.

selejt pasikkal van tele.

2010. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg akkora ribikkel mint te. :)
2010. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
hogy lehet valamit haszbálni?
2010. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert sokat tanulhatsz belőle. Mert az egész kezdeti ismerkedés online megy kevésbé gyámoltalanok az emberek egyszerre több emberrel is ismerkedhetsz és viszonylag rövid időn belül több randit is leegyeztethetsz, sok randiból, meg sok tapasztalatot gyűjthetsz
2010. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!