Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kapitt az anyjatól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kapitt az anyjatól egy ezüstrókabundát. Közeleg a születesnapja és meg szeretnem lepni egy hozzá illő csizmaval és kesztyűvel. Lanyok nektek tetszene ez az ajandék?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok híve az állatok legyilkolásának azért, hogy magamon hordhassam őket. Amúgy sincs semmi szükségem bundára, kesztyűre vagy csizmára 20+ fokokban.
2018. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha a párom kapna egy bundát és hordaná, akkor szakítanék vele
2018. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Egészségére. Én bundástól dobtam volna ki anyámat a házból egy ilyen "szuper" ajándékötletre.


Ha ő szereti hordani, hajrá, akkor biztosan örülni fog a kiegészítőknek is.

2018. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!
2018. ápr. 11. 07:48
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Na nem! Sose hordanék döglött állatok lenyúzott bőrét. Inkább vegyél a barátnődnek egy csokor ibolyát.
2018. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsére az én anyukám sem szereti ha halott állatokot lát másokon, így eszébe sem jutna ilyen baromságokat venni.


De próbálom beleélni magam a helyzetbe...azt hiszem felgyújtanám. A kesztyűvel és a csizmával együtt.

2018. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy egyetértek a többiekkel bundaügyben, csizmát soha ne vegyél ajándékba. Fel kell próbálni.
2018. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

OFF: Jaahhj ez a nagy felhaborodas a bunda miatt...De megenni megeszitek az allatkakat, igaz? A sonka mitol jobb? Lattatok mar, hogy tartjak a fejosteheneket?

Veganul is szuperul el lehet eldegelni.


ON: Nekem nem. Nem csak az allatvedelem miatt, hanem mert meg soha nem volt olyan pasim, aki eltalalta volna az izlesemet.

2018. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

ezeket az álszent disznókat LOOOOL


a bunda az rossz, de a bőrcipő amibe minden elegáns hapsi szaladgál az jó, nőknél a bőrcipő csizma is jó a bőrkabát is jó, a bőr üléshuzat is jó

a megevett állat is jó


a bunda az nem jó mert azon látják mi volt aztán sírnak mert meghalt szegény állat. szánalmasok vagytok


ezt üzenem mindenkinek aki itt siránkozott a bundán

2018. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!