Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg? Nem lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Nem lehetek terhes mindig védekezünk.

Figyelt kérdés
Lehet valami más oka hogy nem jött meg a menstruációm? 1-jén kellett volna de azóta semmi. Volt már hogy késett egy hetet de ez már több. Lehet hogy a stressztől vagy attól lehet hogy mostanába nagyon sokat emeltem?
2010. jún. 12. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha veszel egy terhessegi tesztet es akkor megnyugszol. Biztosan fogod tudni,mi a helyzet.
2010. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Á, mi is mindig védekeztünk... Azóta 9 hónapos lett a kisfiam, én meg nős. (Bár amúgy is elvettem volna a drágát...)
2010. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utoljára május 15.-én voltam úgy együtt a barátommal. Az már egy hónapja, azóta már lehetne látni vagy valami látható jelei lennének ha terhes lennék szerintem. de azért még várok egy hetet és ha nem jön meg akkor veszek egy tesztet
2010. jún. 12. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
hat.. ha csak megszakitás volt, akkor lehetsz terhes. :S azért az se mind1, h védekeztek..
2010. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felelőtlen. Persze hogy nem megszakitással! Óvszer.
2010. jún. 12. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor meg nem kellene, h gond legyen. ha igy se vagy nyugodt, akkor csinalj 1 tesztet, és gumi + pharmatex. nem hulyeség.
2010. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!