Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti mennyit beszéltek egymással egy héten?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik más országokban élnek és csak havonta-kéthavonta találkoznak.

2018. ápr. 10. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi mas orszagban elunk, de ennel szerencsere boven gyakrabban latjuk egymast, de igy is termeszetesen mindennap beszelunk.
2018. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 És naponta kb mennyit?
2018. ápr. 10. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Múltbéli tapasztalatból beszélek, mert így kezdőtött a kapcsolatunk a férjemmel, csak persze azóta már együtt élünk. Amikor összejöttünk, más országban éltünk, de annyira nem messze egymástól (300 km), így minden második-harmadik hétvégén legtöbbször azért találkoztunk. Amikor pedig külön voltunk, akkor hétvégente Skypeoltunk egy hosszabbat, egyébként nem chatelgettünk vagy telefonáltunk napközben, maximum pár sort írtunk egymásnak egy nap. Így is simán előfordult, hogy 1-2-3 nap kimaradt. Nekünk ez így tökéletes volt, mindketten független típusok vagyunk és egyikünk se igényli a mindennapos kommunikációt (főleg nem chaten vagy telefonon, ami egyikünknek se ad semmit egy kapcsolathoz) a legnagyobb szerelem közepén sem.
2018. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Én is pont ilyen vagyok és észrevételeim szerint a barátom is :) Nem szeretek csetelni, üres fecsegésnek érzem, így nemis szoktunk valami sokat, de szerintem ez így pont jó is nekünk. Majd ha találkozunk, beszélünk eleget :) Csak kíváncsi voltam másokra is.
2018. ápr. 10. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is két külön országban élünk.

Napi szinten telefonáltunk, cseteltünk az elején. 2-3 hónap után ez ritkult és pont jó volt úgy, ahogy volt. A telefonálás inkább csak munka után volt, de cseten küldtünk matricát, vagy megkerdeztük hogy van a másik amikor időnk engedte, de mivel mindketten dolgozunk, ez is elég szellős volt/lett. Most nagyon ritkán beszélünk, de ez átmeneti, viszont összességében jó így :) (leszámítva ezt az 1 hónapot idáig - voltak nagyon rossz pillanatok).

Mi csak kb kéthavonta tudunk találkozni, köztünk 800 km van.

2018. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Heti 3x beszélgettünk. Telón max 20 perc. Chaten... 1 óra talán.
2018. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hébe-hóba beszélgettünk interneten. Igazából úgy, hogy folyamatosan elbeszélgetünk 1 órán át sosem volt. De még fél óra sem. De mindennap beszéltünk, válaszoltunk amikor tudtunk... aztán rájöttünk, hogy így még sem megy kettőnk közt a dolog. Bár én biztos voltam benne, hogy mással is beszélget. Másnak lehet van jó tapasztalata is :)
2018. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre még 80 kilométer van köztünk, minden hétvégét és ünnepet együtt töltünk, ezért hét közben egy-két alkalommal beszélünk telefonon, napközben pedig pár mondatot váltunk chaten. Egyikőnk sem igényli, hogy a másikon lógjon, de vannak napok, amikor reggeltől estig chatelünk, mert épp egymásra vagyunk kattanva. Változó, hogy mikor mennyit, de a lényeg, hogy minden nap szakítunk időt arra, hogy jelezzük valahogy egymás felé, hogy hétköznap is fontosak vagyunk egymásnak. Amihez szerintem nem kell, hogy 0-24-ben pötyögjünk vagy naponta több órákat beszéljünk.


Az előző kapcsolatomban 300 km volt köztünk, vele kéthetente találkoztunk. Ő nagyon igényelte a folyamatos chatelést, esténként pedig 2-3 órákat beszélt telefonon a semmiről. Reggeltől estig elmesélte minden napját. Nagyon nem igényeltem, nekem az már nagyon sok volt.

2018. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már vége, de mi majdnem mindennap 2-3 órát beszéltünk körülbelül, volt, mikor kicsit kevesebbet, ahogy sikerült.
2018. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a barátommal, mikor elutazott, kb 3naponta beszéltünk telefonon. ha azt mondanám, hogy nem tesz semmit hozzá, hogy hallottam a hangját, azt jelentené, hogy a látvány meg a tapintás van egyedül. nekem ez is sokat jelent. írni akkor szoktam neki, ha nem érem el, és kérdezek valamit, vagy ha találok valami vicceset/érdekeset.
2018. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!