Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal távkapcsolatban élünk és még nem volt alkalmunk lefeküdni egymással. Szeritetek meddig képes még várni a barátom? Már fél éve együtt vagyunk, nem erölteti a dolgot 17/L 17/F

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb esetben, amíg te sem szeretnéd. De nem olyan rossz, ne aggódj :)
2014. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, szinte bármeddig.
2014. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, aki több, mint egy évet várt a barátnőjére ilyen téren, szóval ezt embere válogatja.
2014. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Féléve? Hát nézd, nem mindenki olyan türelmes mint én. Emellett ha a TÁVKAPCSOLAT dolgot is belevesszük, szerintem van a srácnak valakije, akit kefélget. Bocs, de szerintem ez az igazság. Ne higgy neki, bármit is mond. :\
2014. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha valaki távkapcsolatban él, rögtön félrelép? Hmm, érdekes. Ja, és hazug is. Itt a GYK-n mindenkit átb***tak valakik valamivel?
2014. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem van alkalom, ha akarjátok.

Én is voltam távkapcsolatban, és 2 hónap után már szex is volt.

Bár ahhoz olyan pasidnak kéne lenni, aki fel tud izgatni rendesen, hogy akard.

2014. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem távkapcsolat egyelőre, ez semmi. És nem is lesz belőle semmi, ha igazán egyikőtök se akarja a másikat, mert nyilvánvalóan nincs meg hozzá a kellő vonzódás.

36f

2014. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!