Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idegesíti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idegesíti hogy nem tud engem megkapni? Régen volt csók. Ő 30 éves én 18 /L

Figyelt kérdés

Az itthoniak miatt nem tudok találkozni vele mert elég nehéz a családi hátterem. Persze ő ezt úgy fogja fel hogy kislány vagyok pedig egyáltalán nem erről van szó.

Régen volt köztünk csók meg beszélgettünk mi lenne ha együtt lennénk de végül hagytuk az egészet hozzá teszem akkor még tényleg kislány voltam. Viszont most már 18 vagyok a 18-30 nem olyan vészes, de egyszerűen én nem tudok vele találkozni. Mindig van itthon valaki , nagyon kis faluban lakunk ha itt találkoznánk úgyis megtudnák itthon, amit nem akarok. Nem rég keresett de már nem is keres e miatt mert nem tudok kimenni.


2018. ápr. 11. 01:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok bele a fejébe, meg szerintem nem is fog rád várni, de ha úgysem tudnátok együtt lenni, akkor mit szeretnél tőle?

De egyébkéntis már felnőtt vagy, nem kislány, elköltözhetsz otthonról stb.

2018. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha annyira akarna téged, kiragadna a családból és összeköltözne veled vagy legalább elvinne magához, amikor csak tehetné. Aki akar, megoldást talál, aki nem, az kifogást.
2018. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ő életem szerelme
2018. ápr. 11. 01:30
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Jezusom! 😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😁😁😁😁
2018. ápr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nos siman nem erdekled.
2018. ápr. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bence_ ***** válasza:
97%
Ha ő életed szerelme akkor miért gond ha veled örül ab család?
2018. ápr. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Kis falu, mindeki ismer mindenkit: simán szégyell téged, mint barátnőt. De tudja, hogy amint tudsz, úgyis kimész hozzá, és bebizonyítod, hogy már nem vagy kislány.

Életed szerelme rojtosra fog ba.szni. Aztán úgy tesz, mintha nem is ismerne.

18-30 nem sok? Mutasd be otthon, hogy ő életed szerelme, és ma nála alszol. Nem megy?

Akkor tényleg csak egy kis pisis vagy, aki van éhezve a farokra.

2018. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Egészséges 30 éves nem kezd bizonytalan tinilánnyal. Többet vár egy kapcsolattól, mint hogy a szülők elől bújkáljon. Azon túl volt 16 évesen. A 18-30 pedig nagy különbség. A ilyen 18, mint te, fél elmenni otthonról, ha programja lenne, a 30 meg lakást vesz és gyereket vállal.
2018. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Felesége is van, meg gyereke is?
2018. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Az életed szerelméért vállalhatnál egy kis kockázatot. Amíg az anyudékhoz való igazodás fontosabb addig kislány vagy, sorry. Kidobni úgyse fognak, max veszekedtek néhányszor, de ennyi kényelmetlenséget el kell viselni. vagy akkor menj hozzá ahhoz, akire a szüleid ráböknek.


Én is vállalok mindent, hogy anyukám ellenzi a korkülönbséget, hogy apukám utálja a pártot, amelyikre a barátom szavaz, vállalom, hogy csomó ember kritizál a döntéseimért. Nem szar a helyzetem egyáltalán, végső soron elfogadják a szüleim meg mások is, de azért voltak kínos beszélgetéseim és néhány témát nagyon kell kerülnöm. Vállaltam.

2018. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!