Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok lányok ha valami pali rátok írna facen hogy ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 19:51
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
76%
10ből 9 nő nem nèzi az engedèlykèrèseket, szóval nyugi.
2018. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Többször előfordult már. Egy ilyen üzenet csak annyit sugall hogy a kezdeményező fél szexelni akar, nem is válaszolok az ilyenekre, meg sem nyitom. Ha tetszik egy lány, akkor ne ilyen szöveggel írj rá.
2018. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Megírom neki,hogy nem ismerkedem,kész ennyi.
2018. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szokott ilyen történni. Kedvesen közlöm az illetővel, hogy nem szeretnék ismerkedni, az oldalon nem társkeresési céllal vagyok fenn. Van aki megérti, elfogadja, és van aki hisztizni kezd.
2018. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyáltalán észreveszem, akkor udvariasan megmondom, hogy nem ismerkedem és kész.
2018. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Kétszer történt velem ilyen, bevallom, nagyon jól esett, de van párom (ettől fúggetlenül sosem vagyok bunkó, nekik is normálisan válaszoltam). Ha egyedülálló lennék, és szimpatikus lenne az illető, beszélgetnék vele szívesen.
2018. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam reagalni ra, csak screenshotolom es megmutatom 1-2 embernek, hogy nezzetek, megint irt valami hulye.
2018. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem egyes embereket, hogy a fb-on miért ne lehetne ismerkedni. Nemcsak a társkeresőkre kéne leszűkíteni az ismerkedést neten. A fb is egy lehetőség arra, hogy kapcsolatot létesíts a másikkal.


Ha az illető bejön, akkor elkezdek vele beszélgetni. Míg nem voltam kapcsolatban, akkor simán ismerkedtem így.

Páromat is egy közösségi oldalon, nem fb, ismertem meg.

Nem kéne ennyire merevnek lenni egyes embereknek.

Minden lehetőség adott a 21. században a párkapcsolat keresésre, és az nemcsak a hivatalosan kikiáltott társkeresőkre értetendő.

2018. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudok megfelelően kommunikálni az emberekkel, szóval teljesen mindegy, bármit írnék vagy félre érti, vagy nem érti, olyan egyszer volt, hogy tényleg éreztem, hogy értjük miről beszél a másik és mit is akar pontosan.
2018. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kinézet és kor alapján szóba jöhet, beszélgetnék vele.
2018. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!