Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Futás ismerkedős fázisban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futás ismerkedős fázisban, csajok ti mennétek?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal és tervezzük a közös futást.


Kicsit tartok tőle. Mivel most kezdem el újra (kb 1 év kihagyás után) és nem bírom még jól a tempót.


Illetve nyilván 10 perc után már tiszta piros izzadt fejjel nem tudom mennyire jönnék be a csávónak.:D


Vélemények? Hanyagoljam inkább? Srác vetette fel az ötletet.


22n


2018. ápr. 11. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ekkora ügyet csinálni. Ha nem bírod, akkor mondod, hogy álljatok meg vagy séta.


A kinézet meg kit érdekel, futás közbe nyilván nem számítunk arra hogy a tökély állapotában leszel.

2018. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha a pasi ilyen programra hív, akkor pontosan tudja, hogy zihálni fogsz, kócos leszel, és megizzadsz.


És mivel valószínűleg sportos, ezért ez abszolút nem zavarja, tudja, hogy a nők sem néznek ki edzés végén úgy, mint a topmodellek, akiknek még a sminkje is tökéletes a tréning alatt.



Nekem nagyon imponálna ha eljönne a nő egy ilyen hívásra, azt meg előre tisztáznám vele, hogy mennyi a tempód, hány km-et bírsz



Szerintem ne szégyelld, mindenki volt kezdő, ha meg emiatt nem jössz be neki, akkor jobb is.



Egy futó férfi

2018. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
nem, mert utálok futni. a legutálatosabb sport szerintem :D de ha te szeretsz akkor hajrá.
2018. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szar futás közben beszélgetni, még gondolkozni is nehéz, gondoltam végiggondolok valamit futás közben, de csak arra tudtam koncentrálni, hogy hogy bírom és hogy egyenletesen fussak és vegyem levegőt, hogy jól bírjam. Persze a séta közbeni beszéd az jó, de futás közben felejtős, nálam legalábbis. Persze ha valaki annyira jó kondiban van, hogy kb. olyan mintha sétálna, annak biztosan megy.
2018. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék, szerintem nagyon jó ötlet, aktív program. Persze közben nem beszélgetnék, mert ha futok, akkor szeretek gondolkodni és kikapcsolni, de utána igen. Lásson izzadtan, kócosan így is.

N

2018. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4. válaszolóval. Futás közben minek beszélgetni? Szinte nem is lehet, mert célszerű a futásra és a levegővételre koncentrálni.


Futás után viszont oké a beszélgetés.

2018. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Én 3 éve kezdtem futni (heti 3 meg szokott lenni), de még nem vállalnék be ilyen randit nővel, 5 km-t szoktam, alatta 2x belesétálok pár percre és kocogás közben nem tudnék dumálni. :D Haverom végigpofázna 15-20 km-t is, mondjuk ő 15 éve csapatja. Nem szükséges tempózni, ő alkalmazkodjon hozzád, de szerintem a beszéd még neked sem fog menni közben. Max belesétálás alatt, na meg futás előtt, után. Menj el vele, ne foglalkozz azzal, hogy kifulladsz, vörösödsz, hiszen ha így vonzódik hozzád, normál helyzetben még inkább szerintem.
2018. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Én mennék, de ez én vagyok, ha te kellemetlennek érzed, ne menj.

4 éve futok, és tudok közben beszélgetni is.

De csak futni, beszélgetés nélkül, mint randi, lehet hogy kicsit furcsa lenne, főleg, ha még nagyon az elején vagytok az ismerkedésnek.

2018. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En mennek. A futo cuccban is ultra dogos vagyok. Ugy isnyomulnak ram a pasik. Az arcom nem pirosodik meg sprintsorozat utan se. En nem izzadok,hanem csillogok :D

abeszelgetes: meg az is mehet. Viszont futasnal nem szeretek alkalmaszkodni. Utana azonnal haza,,hasizom,zuhany, etkezes,


Ha nem szoltok egy szot sem,akkor issok mindent meg tudsz rola abbol,mikent viselkedik a korulottetek levokkel.



N/35

2018. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Megismerkedtem egy sráccal társaságban, ott beszélgettünk pár órát, de akkor mások is voltak körülöttünk. Ezt követően találkoztunk még egy alkalommal, akkor már kettesben, szintén pár órára. Ekkor derült ki, hogy mindketten rendszeresen futunk, ràadásul egy környéken lakunk, így felvetette, hogy valamelyik reggel vagy este mehetnénk együtt. Mi tisztáztuk a tempót, és a távot, így kiderült, hogy mivel bár én vagyok a nő, de régebb óta futok, nincs nagy különbség kettőnk tempója között. Így végül a harmadik találkozásunk egy közös futás volt. Jól sült el, viszont nem volt vége a randinak a futással, mindenki elment haza lezuhanyozni és mivel közel laktunk egymáshoz, utána folytattuk klasszikusabb randiprogrammal a napot.
2018. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!