Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, online ismerkedős...

Lányok, online ismerkedős fázisban mik a fő szempontok nektek?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés az, hogy én mit ronthatok el állandóan ? Mikor döntitek el, hogy valaki csak barát lesz vagy még az sem ? Nagyon csúnya vagyok ? Túl átlagos ? Unalmas ? Lassan haladok ? Vagy esetleg túl gyorsan ? Nem bókolok eleget ? Vagy éppen túlságosan nyomulok ? Válaszaitokat előre is köszönöm, akit érdekel annak küldök képet is, kort is írjatok légyszi :) 25/F

2015. márc. 30. 21:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kicsit furcsán fogalmaztam meg a címet de remélem értitek :D
2015. márc. 30. 21:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Pénz, külső.
2015. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint Te lány vagy vagy csak gondolod ? :D
2015. márc. 30. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont ezek, pont így, ilyen sorrendben.
2015. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de a felsorolásból mi zavar a leginkább meg ilyenek erre ment volna ki a kérdés :D
2015. márc. 30. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy ilyen sorrendben. :D
2015. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
így már minden világos :D
2015. márc. 30. 22:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy online ismerkedésnél is az elsődleges szempontok között szerepel hogy hogyan nézel ki. De ez nem egy elítélendő dolog, mivel mindenkinek más tetszik, nincs általánosan szép vagy csúnya. (kivéve a szélsőséges végleteket). Senki nem róhatja fel nekem, hogy olyan emberrel akarok együtt lenni aki vonzz, akivel működik a kémia. Szóval fontos hogy külsőre megfogjon benne valami, ha csak a szeme vagy a mosolya már az is valami. Ezek után meg csak a stílusán múlik, legyen laza, humoros, kölcsönösen érdeklődjünk egymás iránt és kezdeményezzen mihamarabb személyes találkozást, mert szerintem interneten nehezen lehet egymást megismerni.
2015. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én alapból csak barátkozok, ha tetszik a stílusa, a gondolkodás módja, humorosnak találom, akkor többet írok neki, amennyiben, nem szimpatikus a srác, egy-két mondatban szoktam válaszolni. Ha viszont, tetszik a személyisége, és már megtudtam róla egy-két dolgot megadom, mondjuk a skypeom. Aztán szoktak képet küldeni, ha megtetszik, és közeledni próbál, akkor adok neki esélyt, ha nem jön be, maradunk barátok.
2015. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aha, persze egyértelmű, hogy a vonzó embert választod, te tegyük fel a rondának is visszaírsz ?
2015. márc. 30. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!