Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnam tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnam tudhatom, hogy tetszem a fiúnak vagy csak kedves velem?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú aki egy egyetemre jár velem. Egy iskolai szakmai munkalehetősseggel 3 napig dolgoztunk egy kiallításon ahol értékesítettünk és szorólapoztunk. Első nap pár barátjával volt de már aznap is sokat mosolygott rám és mélyen a szemembe nézett. Másnap megkérdezte hogy nem szeretnék e vele egész nap szorólapozni. Igent mondtam mert nekem nagyon bejött. Sokat dumáltunk. Kedves volt. Sok mindent mesélt magáról és kérdezett engem is és figyelemmel hallgatott. Sokszor adott rágót és mindig megfogta a kezemet és úgy adott. Együtt is ebédeltünk aznap. Egyszerűen éreztem h megvan az a szikra de most meg már semmit se értek. Mióta vége lett a munkának egy hónapja rám se hederít. Igaz nagyon ritkán látom mert ő már végzős én meg egy évvel alatta vagyok. Facebook az nála nem is létezik szinte.. nem csak nekem nem ír még a barátainak se. Igaz tudom h elfoglalt mivel nemsokára zàróvizsgája lesz. Plusz még focizik is egyesületben így edzésekre is jár. Most már kezdem ugy érezni h csak beképzeltem a dolgot és nem akar semmit. Ha komolyan gondolná akkor legalább beszélgetne velem.. de semmi és ez igy nagyon bánt. Már gondolkodtam h megkeresem és elmondom mi van és h bejön stb de félek is. 22/L

2018. ápr. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Nem budos a szad?
2018. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy.
2018. ápr. 11. 21:51
 3/5 anonim válasza:
Szerintem csak simán szimpatikus voltál. Tudod, az a kedves, helyes de (valamiért) nem gondolkodom el azon, hogy legyen valami köztünk -érzés. Talán te is éreztél ilyet. De persze az,hogy szimpi voltál, ebből lehet több, csak lehet, hogy ha te kezdeményezel pont olyan szituba csöppensz, amibe nem kéne. Biztos van oka amiért ő nem próbálkozott, hisz a férfiaknak aki tetszik =a megakarom dugni-val. :) vagy lehet nincs túl valakin, vagy a sok teendő és nem érzi úgy,hogy lenne ideje ismerkedni. Szerintem próbálj összehozni egy közös akármit. Lehet munka, véletlen valami(ahol ő jár pont oda mész egy haverhoz vagy valami), vagy egy haverjától kérj valamihez segítséget (ol tanulás) és akkor közvetlen közel leszel hozzá, a lényeg, hogy ne légy rámenős csak tűnj fel és ha akkor is szimpuzik veled, akkor van esély.
2018. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 12. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen össze jönne veled. Írd meg mi volt, és lesz alkalmatok tenni, hogy legyen valami.
2018. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!