Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ki az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki az a nő aki nektek tabu?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Például annyira tabu, hogy még csak nem is gondoltok rá nőként. Mi a határ?

Legjobb barát nője, mostoha testvér, tanárnő? Most csak példákat soroltam, mi az ami nem fér már bele és mi az ami még igen?

2018. ápr. 12. 07:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Rokonok, kollégák, lakókörnyezetem, plusz 20 kilométeres kör. Továbbá, akivel napi szinten találkozom.
2018. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Röviden: akit valamilyen okból nem lehet felvállalni.

Házas, pasija van, túl fiatal (hozzám képest), túl idős (hozzám képest), túl buta, vagy teljesen nyilvánvaló, hogy nem illünk össze. Mondjuk túl nagy az anyagi különbség, mindegy kinek a javára.

2018. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Házas, párkapcsolata van!


Ha szerelmes azért, ha nem szerelmes meg azért, mert össze akar jönni velem a "pasija, férje" mellett...gerinctelenség, soha nem tudnék megbízni benne! Milyen ember az aki átveri a másik embert akivel X ideje van? Ha rossz ki kell lépni, ha jó meg a pasiját kell isteníteni..a harmadik opcióval saját magát minősíti le nálam...én természetesen soha nem kezdeményezek foglalt nőnél!

Tabu még: elvált nő, gyerekes nő is!


A többi jöhet bizonyos ízlésbeli és korhatári megfelelőségi szint után :-)


Mármint ha nem lennék házas jöhetne :-)

2018. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam az a nő tabu, aki jól néz ki, és tetszik nagyon.

20/kisfiú.

2018. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!