Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van magyarországon valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkaraszek kérdése:

Van magyarországon valahol online, vagy offline feederism-mel foglalkozó közösség?

Figyelt kérdés
Régebb óta tudtam hogy izgat a hízás, a zabálás, a hedonizmus, de csak nemrég tudtam meg egy tinderes sráctól, hogy van ennek külön neve illetve hatalmas közössége. Érdekelne, hogy van olyan hely, ahol magyar feederek, feedeek, FA-k vannak főleg? Előre is köszi!

2018. ápr. 12. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem de szeretnél én szívesen beszélgetek erről
2018. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről
2018. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

FantasyFeeder, Feabie, Curvage.org, ezeken az oldalakon viszonylag sok honfitársunk regisztrált.

Magyar oldalról sajnos nem tudok, jó lenne létrehozni egyet, legalább egy fórumot.

2018. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bárcsak lenne egy ilyen magyarnyelvű oldal.

Valakinek lenne kedve iylet csinálni?

2019. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!