Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Számotokra ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Számotokra ez visszataszító lenne?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, a munkám és a sport tevékenységem miatt nem igen volt időm eljárni sehova ismerkedni. Körülbelül fél éve nem voltam nővel, nem is randiztam senkivel. Ha ezt egy beszélgetés révén elmondanám egy lánynak akivel ismerkedem, vajon mit szólna? Azt tudni kell, hogy akikkel eddig találkoztam, a legtöbb szemében olyan férfinak tűntem, mint aki minden héten mással szexel. Pedig - mint a monológom elején is írtam - nem ez a típus vagyok (annak ellenére hogy már voltam pár nővel az életben...). Titeket ez eltántorítana a további ismerkedéstől?


F25



2018. ápr. 12. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem.Nem kell minden héten mással kamatyolni.
2018. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Attttyyaaaúúúrrrriiisstteeeennnnnn
2018. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Biztos, hogy egy érett 25 éves vagy? A leírásod alapján nem tűnsz valami érettnek és okosnak.

Komolyan, azt hiszed, hogy ez a legnagyobb probléma és gond, ami miatt elutasítanának téged?

A felfogásod már lehet visszataszító, amit itt produkáltál.

2018. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ilyeneket miatt ne aggódj.

22L

2018. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Én azért tettem fel ezt a kérdést, hogy megtudjam hogy ha egy nő szemében ez a rólam kialakult képkocka összeomlik, hogyan fog utána rám tekinteni. A körülöttem lévő embereknek alapvető dolog hogy legrosszabb esetben csak havonta szexelnek. Ilyenkor kissé furcsán érzem magam... Egyébként volt olyan, hogy ilyen miatt elutasítottak. Nem mondta ki a lány, de a testbeszéde és az arcára kiült döbbenet elárulta amit gondolt.
2018. ápr. 12. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én örülnék, ha minden férfiről, akivel találkozom, kiderülne, hogy nem egy baszógép.
2018. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfivel amugy ez igy van, úgyhogy nem tudom honnan vetted hogy máshogy vannak a dolgok. Ha valaki szingli es nem a ‘random lanyokkal egyejszakazos’ típus akkor van hogy fel évig-évig vagy ameddig nincs barátnője nem szexel. Ez igy van fiúknál es lányoknál is, nem tudom honnan vetted az ellenkezőjét hogy minden férfi/ fiu hetente szexel meg akkor is ha nincs kivel :D
2018. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásolna.
2018. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a visszataszító, ha valaki egyik lyukból a másikba teszi a farkát.
2018. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Ez egy jó pont.
2018. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!