Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Számotokra ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Számotokra ez visszataszító lenne?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, a munkám és a sport tevékenységem miatt nem igen volt időm eljárni sehova ismerkedni. Körülbelül fél éve nem voltam nővel, nem is randiztam senkivel. Ha ezt egy beszélgetés révén elmondanám egy lánynak akivel ismerkedem, vajon mit szólna? Azt tudni kell, hogy akikkel eddig találkoztam, a legtöbb szemében olyan férfinak tűntem, mint aki minden héten mással szexel. Pedig - mint a monológom elején is írtam - nem ez a típus vagyok (annak ellenére hogy már voltam pár nővel az életben...). Titeket ez eltántorítana a további ismerkedéstől?


F25



2018. ápr. 12. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Haverom 27 éves szűzként jött össze a barátnőjével, úgyhogy szerintem nem gáz.
2018. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!