Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány olyan embert tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan embert tudsz mondani aki a szokásos "éld ki magad"-ra nem hallgatva bent tudott maradni az első v második kapcsolatában?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Imádom ezt az "éld ki magad" mondatot. :D :D :D


Ergó, akkor d..gj fűvel-fával, bulizz orrba-szájba, légy részeg minden hétvégén, akár drogozz is, ne foglalkozz semmivel, se a jövőddel..stb.


Tudod, aki egy kapcsolatban megkap mindent, az miért vágyna más valakire?


Szüleidtől milyen példát láttál?


Ennek az "éld ki magad" mondatnak semmi értelme sincs. Csak az éretlen kisgyerekek dobálóznak ezzel, akik nem vállalnak felelősséget semmiért.


Kérdésre a válasz: Sok embert ismerek, aki boldog és harmonikus kapcsolatban van.

2018. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Az is számít, ha benne maradtak, de félremennek?

Első, ez neked is szól, nem tudhatod, mi folyik a háttérben?

2018. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem maradtam benne mert megcsalt, de lehetett volna akár örökké tartó is.
2018. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

#2


Nem a negatívra összpontosítok.


Egyébként pedig akkor ennyi erővel senkiről se tudunk semmit, hisz mindenki csak a jobbik énjét mutatja a külvilág felé. Akkor nem is lehet soha megállapítani, hogy mennyi jó és mennyi rossz kapcsolat van.

2018. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Magamon kívül 2 barátnőmet. Egyikük 16 évesen az elsővel állapodott meg. Másikuk szintén 16 volt és a második barátja lett a "nagy Ő", én 19 évesen találtam meg akit kerestem, ő második barátom. Mind 28 évesek vagyunk. Nekem és az elsőnek egyidősek a babáink. A másik barátnőm nem szeretne gyereket még. Mind jól vagyunk, nem érezzük hátránynak, hogy nem ültünk bele 50 farokba. És nem is hiányzik, hogy mással is legyek.
2018. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleink korosztályából rengeteget. A saját korosztályomból csak párat. Egyébként bent maradni nem nagy ügy.. Sokan élnek kapcsolatban, mégis magányosan, boldogtalanul. Vagy fűvel-fával csalják egymást. Egyébként ezt az éld ki magad szöveget annyira utálom, és olyan hülyeségnek tartom. Szerintem szerencse is kell ahhoz hogy elsőre megtaláld az "igazit". Ha sikerül és minden szupi akkor még nem kell a boldogságodhoz az, hogy a fél várost előtte kipróbáld.. Élni és szórakozni meg együtt is lehet. Ha valaki pedig olyan típus, akkor várhatsz arra hogy kiélje magát... A 20.párját is megfogja csalni, vagy unni. Aztán lehet hogy megunja az egészet, vagy gyereket akar ezért megállapodik, de megváltozni sosem fog. Nekem ez a véleményem.
2018. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a negyedik kapcsolatomban vagyok, az első 3 azért ért véget, mert a pasik több év után valahogy mindig elfelejtették közölni, hogy ők ezt nem gondolják már úgy igazán komolyan és vagy félredugtak, vagy csak úgy felszívódtak, ki sem mondva a szakítást.


Nem gondolom, hogy én ki akartam élni magam, de mégse jött össze az első két kapcsolat se. Na magamhoz hasonló embert sokat ismerek, olyat aki kifejezetten csak skalpokat vadászik, keveset. Szerintem elég szerencsés az az ember, akinek az első kettő kapcsolata közül lesz az életre szóló is.

2018. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

félremenés nélkül értettem..


szüleimtől tökéletes példát láttam..


és köszi a válaszokat..

2018. ápr. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!