Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is vett már észre ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vett már észre ilyen "misztikus" dolgot az életében?

Figyelt kérdés

Volt az életemben egy nő, tisztán szexkapcsolatról beszélünk, de valami isteni volt. Sokan azt gondolják, hogy a szexkapcsolat csak olyan semmilyen, de esküszöm hogy olyan szenvedélyt, vágyat, tüzet, amit vele megéltem az ágyban, az valami félelmetes. Már az első másodperctől kezdve megvolt közöttünk a kapocs, szerintem ha egy hotelszobában lettünk volna, 5 perc után szex.

Rögtön összeakadt a tekintetünk, plusz egyébként is a zsánerem.

Aztán ez véget ért, de azóta már 3 ugyan ilyen hasonmással összefutottam és mindig ugyan az a sztori.

Tekintetek találkozása, meglepődés, aztán rövid időn belül hatalmas szex, olyan igazán ütős.

Tökre fura, mert egyrészt mindig olyan, mintha már ezer éve ismernénk egymást, másrészt mindig olyan flottul megy minden, hiába más személy. Volt már veletek ilyen?


2018. ápr. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is mindig ilyenekről álmodozom.
2018. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi misztikus, ha valakivel jól működik a szex. Te ilyenbe futottál bele, mákod volt, ennyi.
2018. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg nincs semmi misztikus. Ha sétálsz egyet egy forgalmas helyen, simán összeakad egy csomó nővel a tekinteted. A dolog csak annyi, hogy azokra a helyzetekre emlékszel vissza mélyen, amikből lett is valami.
2018. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fuu, de hülye vagyok :D

A lényeget nem írtam bele.

Vagyis nem fektettem ki.

A hasonmást szó szerint kell érteni, annyi hogy más életkorúak voltak.

Viszont egyébként mintha testvérek lennének.

Azért fura, mert valahogy ezt a fajta nőt nagyok vonzónak találom és ők is mindig engem.

2018. ápr. 13. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
a misztika hol van?
2018. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!