Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek tényleg mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg mindent tudnia kell a férjemnek rólam, nem lehetnek titkaim, nem lehetek titokzatos, misztikus?

Figyelt kérdés
Unom, hogy mindég érdeklődik, milyen volt ma, hogy vagyok, milyen volt a napom, annyira tud idegesíteni a kérdéseivel, már kapcsolatunk elején megbeszéltem vele, hogy introvertált vagyok, de ö állandóan kíváncsiskodik, nem akarok mindent elmondani magamról, itt hagynám de már nagyon nehéz lenne újrakezdeni.....
2018. márc. 11. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

De ez valahol teljesen természetes amit tesz. Csak neked nem.

Ezek szerint nem gondolta végig, hogy kit vesz el...

2018. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

"itt hagynám de már nagyon nehéz lenne újrakezdeni"


Úgy hangzik, mintha valaki csak kényelemből+gyávaságból lenne kapcsolatban.

2018. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ne mondj el mindent ilyen egyszerű:D
2018. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
WTF ez a kérdés?! Nem értem hogy jön ide az introvertáltság, jó lenne, ha nem dobálóznál olyan szavakkal, aminek nem tudod a jelentését! Teljesen természetes, ha a férjed, élettársad érdeklődik a hogyléted felől, örülj neki. Nyilván nem faggatózik, csak megkérdi milyen napod volt(?). Elmondod pár mondatban, ha volt bármi érdekes, ennyi. Nem is értem a problémát...
2018. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...

Hú de nagy tragédia! Megkérdezte, milyen napod volt. Igazad van, válj el azonnal!

Te nem introvertált vagy, hanem elmebeteg.

2018. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Én kamaszkoromban voltam ilyen, de volt is bajom... nagyon erős szociális fóbia, depresszió, kényszerbetegség. Nálad nincs valami hasonló? Mert azt lehet ám kezelni, és akkor nem leszel ideges ilyen szroktól.
2018. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy papíron ő a férjed, de nem tekinted a társadnak.

Attól senki nem lesz titokzatos/misztikus mert még azt sem hajlandó elmesélni, hogy milyen napja volt...

Az introvertáltság pedig teljesen más. Amit te csinálsz arra szerintem nincs is megfelelő latin szó.

2018. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egészen normális nálad. Ha nincs kedved mesélni magadról, akkor valószínűleg nem szereted annyira a férjedet.
2018. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tolakodó és tapintatlan férjed van, amiért érdeklődik a napod felől. Tegyél neki szívességet és válj el.
2018. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem deviáns, teljesen normális dolog, hogy érdeklődik felőled. Amit csinál az alap egy kapcsolatban. Te nem introvertált vagy, hanem fura. Az introk nagyon mély beszélgetésekre képesek, csak sokkal kevesebb emberrel és hosszabb idő után, mint azt extrok. Keress magadra egy másik szót.
2018. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!