Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek melyik a szexib vagy szebb? Egy olyan nagy darab, maszkulin, erős kiállású férfi mint Dwayne Johnson, vagy inkább vékonyabb de szálkásabb, jobban definiált izmokkal rendelkezzen mint pl. : Zach Efron?

Figyelt kérdés

Ha nem tudnád kik ők;


Dwayne Johnson:

[link]


Zach Efron:

[link]



2018. ápr. 14. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelműen Rock!

Nem véletlen, hogy a párom is két méter magas, erős, határozott férfi.

2018. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Számomra egyik sem szexi.
2018. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első! És nem baj hogy ilyen esetben nem látszanak az ember hasán a kockák? A legtöbb lány azert rajong.
2018. ápr. 14. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyertelmuen Dwayne!
2018. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyik sem, de ha muszáj választani, akkor inkább Efron.
2018. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

minden típusba van szexi szep meg minden. ronda is.


a szepseg nem típus kerdese

2018. ápr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem a kockás has annyira nem vonz. Inább a széles váll. Ha nagyon szálkás, az élőben furi.
2018. ápr. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem a típusom.


De a fentiekben nekem Dwayne a favorit. Nagyon vicces figura. Személyiségre nagyon bejön.

2018. ápr. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Dwayne-t választom. Élőben annyira nem tetszenek az ilyen forma férfiak, de vele kivételt tennék.😀 Egyébként nekem az egészségesen izmosak tetszenek, ők mind a ketten túl sok.
2018. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Sose érdekelt a kockás has, szerintem sokkal kevesebb nő szereti, mint ahogy azt a férfiak hiszik. Nekem mindkettő toomuch, ezekhez a testekhez az én ingerküszöbömet meghaladó időt kell kondizással tölteni, én az alkatilag szálkás férfiakat kedvelem. Ha nagyon választani kell, akkor Efron. De olyanok, mint a zsiráf: szép, szép, de otthonra nem kéne.
2018. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!