Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatban élők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban élők miért nem tisztelik egymást? Miért van az, hogy az esetek 90%-ában az egyik fél kibeszéli a párját barátainak/barátnőinek?

Figyelt kérdés
Ez miért jó? Ti nem érzitek ezt helytelennek?
2018. ápr. 15. 02:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Miert lenne az?

Am meg nem kibeszeli hanem megbeszeli ...

Lehet h a parjaval nem tudja ezeket megbeszelni ?

Mert nem nyitott a problemara vagy nem hajlano tudomasul venni h problema van.

De a masik fel megoldast keres innen onnan probalkozik

2018. ápr. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberek többségére ne érett felnőttként, hanem nagyra nőtt gyerekként tekints.
2018. ápr. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ez a statisztika? Ennyire ismered a Föld lakosságának párkapcsolatát?


A saját rossz tapasztalatod nem mérvadó.

Én a környezetemben egyáltalán nem tapasztaltam ilyet.


De az igaz lehet, hogy sokan nem értek meg egy felelősségteljes kapcsolatra. Még saját magukkal se lehetnek tisztában.

2018. ápr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Attól még tiszteli a másikat, hogy a problémát, amit nem tud vele megbeszélni, megpróbálja más szempontból megközelíteni. A kívülálló lehet, hogy előbb tud megoldást találni, mint ő.

Nem érzem helytelennek.

2018. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is ezt tapasztalom: ahelyett, hogy maguk oldanák meg a problémát, kiviszik a "vásárra", ergo nincs felnőve a feladathoz, problémához.
2018. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek az emberek.
2018. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Egy kulso nezopont vagy otlet lehet h segit megoldani egy problemat.

Igy nem gondolom h ha a megoldas a cel akkor tiszteletlenseg lenne.

Inkabb az h aki megoldast keres az akar tenni a kapcsolatert, aki meg nem annak nem fontos a kapcsolat.

2018. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Megmondjam miért?

Mert amikor meg akarod vele beszélni valami problémát és fejedhez vágja, hogy én erről nem akarok beszélni, neki nem esik jó, hagyjam már békén stb... Mondtam neki oké, de akkor ne csodálkozz ha mással beszélem meg illetve elmondom bánatomban, hogy ez meg ez történt...

Nem érzem helytelennek, mert én nő vagyok és felrobbanok ha nem mondhatom el. S ha ő nem hagyja... Vagy beszéltem párommal, de nem jutottunk dűlőre és mérges vagyok, kipanaszkodom magam a családomnak. Ez nem jelenti azt, hogy ők ezzel visszaélnek. De ha senkinek nem mondhatok el semmit, én bebolondulnék.

A férfiak nem beszélik úgy meg, ők rohannak a semmi dobozukhoz. Szerintem a legtöbb férfi ilyen. Inkább homokba dugják a fejüket.

2018. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!