Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? 19/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? 19/l

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt, 3 hónap után összeköltöztünk.Shoha nem vitatkozunk, nincs is köztünk semmi probléma.Viszont már nem ugyanolyan, mint a legelején. Nem tudom megfogalmazni, a lényeg, hogy már nem “ örülünk” annyira egymásnak, hanem olyan megszokott dolog, hogy látjuk egymást.Viszont, amikor meg valamelyikünk hazautazik, akár csak 1-2 napra is, rosszul vagyunk, sírunk, majd beledöglünk egymás hiányába. Szerejtük egymást, ez kétségtelen. Hogyan lehetne újra tüzet vinni a kapcsoltunkba?
2018. ápr. 15. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan belevágtatok. Szerintem fókuszáljatok picit mindketten a saját dolgaitokra, fedezzetek fel egyedül új dolgokat, hogy a másiknak tudjatok újat mutatni.
2018. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
megis mit vartal. 3 honap alatt hozzaakoltoztel hogy ne kelljen otthon laknod. na meg persze szeretitek egymast ketsegtelen? inkabb nem akarsz hazacuccolni anyadekhoz
2018. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

" beledöglünk egymás hiányába"


ha beledoglottel akkor hogy tudsz most irni?? kislany olyan ostoba gyerekes vagy mint egy 13 eves. ugy irsz mintha ez lenne eleted szerelme, kozben meg lofaszt se tudsz. dolgoztal mar valaha eletedben?

2018. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dolgoztam-e? Egy éve magamat tartom el, főzök, mosok, dolgozom,tanulok.A szüleim meghaltak másfél éve...
2018. ápr. 15. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Azta büdös, mennyi rosszindulatú ember..nektek sincs párotok úgy érzem..

Jó magam is 19 évesen költöztem el és azóta tartom fenn magam, hol albérletben élek hol a párommal, en ezt nem is tartom problémának, mert miért cuccolnek vissza a családhoz, nem véletlen jöttem el onnan. Nem is értem, hogy írhat vki ilyet?

Nektek pedig: én nem hiszem, hogy nincs meg a tűz (mert érzitek egymás hiányát), es szerintem normális, hogy együttélés után nem ugrotok folyton egymás nyakába

Amig a gyengédség nem veszik ki a kapcsolatbol és nem unjatok egymást, nem kéne gondnak lennie

2018. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!