Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki "non-stop" agyal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki "non-stop" agyal egy férfin úgy, hogy csak ismerkedtek, érdemes bevallani?

Figyelt kérdés

Pontosan 5,5 hónapja fejeztük be, ellaposodott az ismerkedés majd egyikünk se kereste a másikat.

Mondjam el neki?

Mire számíthatok?



2018. ápr. 16. 10:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam nyitni más felé, de semmi.

Ő hatott rám egyedül.

2018. ápr. 16. 10:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha próbáltál nyitni felé, de semmi, akkor hagyd.
2018. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 MÁS felé nyitottam jó reggelt!
2018. ápr. 16. 10:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne valljad be. Egy ilyen "vallimással" nem lehet mit kezdeni. "Akkor most menjünk randira?" Nyiss felé újra, ha ennyire mély hatással van rád. Miért laposodott el? Nem kerested? Ő nem keresett? Melyikötök kezdte hanyagolni? Valaki más került a képbe? Kezd el újra keresni.
2018. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Randizzatok, találkozzatok folyamatosan és ennyi. Majd kialakul, bár nekem nagyon imponálna, de sok férfit ez elriaszt azt hiszem.
2018. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ő sem keresett, akkor minek? Csak a semmiből ráírsz és elmondod? Én hülyének is néznélek.
2018. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Miért?
2018. ápr. 16. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért??? Mert amikor ott volt a lehetőség, hagytad menni. És ő sem keresett, magyarul: őt sem érdekled. Valószínű, hogy nem egyedül tengeti az életét azóta. Nem hiszem el, hogy ezen valamit nem lehet érteni.
2018. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Finoman, de érezhetően kezdj el közeledni felé. Egy hirtelen vallomással sarokba szorítanád vagy elijesztenéd.
2018. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Na és azt hogy csináljam?

Szerintem ha ennyi idő után írok rá, az épp elég ijesztő..

2018. ápr. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!