Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kék-Lukács Pikkely Stop krém...

Kék-Lukács Pikkely Stop krém hatásosságáról kérdeznék. Most tervezem megrendelni, de előbb véleményeket szeretnék róla, hogy érdemes-e megvennem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kék-Lukács krém nagyon jó, borzasztó hatékonyan gyógyít. Humán dokihoz nem igazán járok, inkább állatgyógyászatban vagyok otthon, de például a devecseri súlyosan hámsérült kutyáknál is nagyon jó eredménnyel alkalmazták.
2011. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajánlani tudom mindenkinek, két hete használja a párom és sokat javult, szépült a bőre!
2011. máj. 26. 14:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megint csalódnunk kellett, nem a krém, hanem a napfény javított valamennyit a bőrön. (Amikor lelkesen írtam a dicséretet, mint kiderült sokat tartózkodott a napon.) Hiába használja a párom, semmit nem javul. A samponjában is csalódtunk.Kidobott pénz volt.
2011. jún. 30. 06:38
 4/4 anonim válasza:

Nekem pedig ezek a termékek segítettek. Az tuti, mert én meg takartam a pikkelysömörös lábamat, nemhogy napra mentem volna vele.

Felváltva kentem a kék kenőccsel, a pikkely stoppal, és az orbáncfűolajos bőrnyugtató krémmel, és gyönyörűen rendbe hozta a lábam.

2012. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!