Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy barátnő kölcsönzőről?

Figyelt kérdés

Nem prostituált közvetítés, hanem magányos emberek vehetnék igénybe a szolgaltatast.

Néhány órára, vagy egy napra felberelhetnel egy lanyt, akivel egyutt toltheted az időt.

Elviheted vacsorázni, moziba stb. Beszélgetne veled.

Nem testi kapcsolat céljából persze, ez nem lenne része a dolognak.



2018. ápr. 16. 13:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Megfizethetetlennek nem az, csak drága a dolog. Kevés ember adna ki ezért pénzt. "

Prostikra is van igény. Nem tudom hányan adnak ki ezért pénzt, de ha nem lenne rá igény, ez az ipar sem működne.

Sok férfi társaságra vágyik, nem szexre, ezért prostizik.


"Akinek sok pénze van, az meg fizet inkább egy lánynak pár piát és hasonlókat, hogy megkapja ezt a szolgáltatást, anélkül, hogy ki lenne mondva."


Beszélgetni vagy leitatni nem ugyan az.

Másrészt egy olyan ember, akinek semmi kapcsolata nincs, hová menjen pár piára meghívni bárkit?


Egy szórakozóhelyen vagy kocsmában nem tudsz komolyabb beszélgetést kialakítani, ami hosszabb ideig tart.


Akinek akár külső vagy személyiségbeli problémái vannak nem fog megszólítani valakit pl önbizalomhiány miatt, és egyáltalán nem biztos, hogy az illető egyáltalán szóba áll vele.

2018. ápr. 16. 19:35
 22/27 anonim ***** válasza:

"Prostikra is van igény. Nem tudom hányan adnak ki ezért pénzt, de ha nem lenne rá igény, ez az ipar sem működne.

Sok férfi társaságra vágyik, nem szexre, ezért prostizik. "

Prostikra a szex miatt van igény. Kb. mintha a prostik lennének a cipőüzlet, a barátnőkölcsönzés meg a kalapüzlet. Az egyikre jóval nagyobb az igény.

A barátnő-ipar pár helyen működik és közel sem olyan szinten, mint a prostihálózatok.

Sok férfi társaságra ÉS szexre vágyik.

2018. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

A barátnő kölcsönző és a prosti ipar azért elég különböző.

Lehet, aki az elsőt igénybe venné, a másodikat soha.

Az utóbbi sokkal intimebb.


Gondolj bele, akár ezen az oldalon, hány olyan fiú/férfi van, aki nem mer kezdeményezni.

Ha lenne valami lehetőségük nem ismerkedni feltétlenül, csak beszélgetni lányokkal, szerintem sokat segítene nekik.

Amolyan terápiás céllal akár.


"Sok férfi társaságra ÉS szexre vágyik."

Ez már inkább a sugar daddy kategória.

2in1

Itt van pl ez a puncs.hu

2018. ápr. 16. 20:11
 24/27 anonim ***** válasza:

"Egy munkahelyen, akár oktatásban nem Te választod meg, kik vesznek körbe."


Nekem mindig sikerült a hülye pitsákat ignorálnom. Ott voltak az osztályban, de ha 3-szor szóltam nekik 4 év alatt. Meg lehet oldani, vagy lehet nyafizni.

2018. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem teljesen erre gondoltam, hanem amikor a hierarchiában feletted áll az adott személy.

Ha a hülye pits* a főnökasszony vagy az osztályfőnök, őt is ignorálhatod, de akkor munkanélküli leszel vagy nem megfelelő érdemjegyet kapsz.


De akár itt vannak a szomszédok. Nem kell haverkodni velük, de a rossz szomszédság szerintem nem előnyös. Legalábbis előnyöd nem származik belőle.

2018. ápr. 16. 20:50
 26/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Vannak szép pszichológus hallgató lányok is. 5-10e Ft/óráért szìvesen hallgatnák a furcsa elképzeléseidet.Lehet egy tdk vagy szakdolgozat témát is össze beszélnél nekik. Elég nagy suttyó lehetsz ha lány barátaid sincsennek akikkel elmenj ide oda. Lánybarát lehet korodbeli rokon vagy akinek testileg nem jössz be.
2018. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 mikeXxX ***** válasza:

18# "Ha a szokványos módon hívsz meg egy lányt pl moziba vagy vacsorára, azért is fizetsz, nem?

Csak nem neki, hanem másnak. De az eredmény ugyan az: együtt töltöd az időt vele."

Már hogy lenne ugyan az ?

Az az ember azért megy veled mert tényleg jól érzi magát veled ez nem megrendezett és ha nincs szükséged senkire akkor meg erre sem lesz hogy bérelj tehát 2x-is meghazuttoltad magad .

2018. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!