Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a párotok megkérne, hogy fogyj le?

Figyelt kérdés
Ilyen formában ismert meg, de minap szóba került ez és mondta hogy jó lenne ha
2018. ápr. 17. 16:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Egy 20 kilót lefogynék.

Hirtelen szóhoz se jutottam, azt hittem tetszem neki így is.

2018. ápr. 17. 16:20
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
Miert kerne meg az en parom teged hogy fogyj le?!
2018. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így ismert meg, akkor szakítanék. Ha felszedtem, megpróbálnám leadni.
2018. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik neki, hogy (szerinte) túlsúlyos vagyok, keressen mást. Egyébként ezt magamért csinálnám.
2018. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Én biztos, hogy lefogynék, de nem a pasi miatt, hanem magam miatt. Sosem akarnék kövér lenni.
2018. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Így ismert meg.

Én is volt, hogy mondtam hogy egy kicsit le akarok adni.

De ez nagyon rosszul esett, hogy ilyen durván kijelentette.

2018. ápr. 17. 16:26
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Egyébkènt is dolgozom az ügyön. De ha nem lenne elégedett a fogyás ütemével, akkor együtt kitalálnánk, hogyan lenne több időm edzeni. Két kisgyerekünk van. Egyelőre úgy tudom megoldani, hogy amíg a játszótéren vagyunk (heti kb.2 alkalom) ugrókötelezek, heti egyszer elmegyek úszni, a többi napon itthon hastáncolok. Nem biztos, hogy maximális a hatásfok, hogy közben a lábam alatt rohangàlnak a kölykök, de azért igyekszem. :D amúgy tök igaza lenne, mert tényleg dagadt vagyok.
2018. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Az attól függ, mennyi felesleg van rajtam és hogy érzem magam a bőrömben, szeretnék-e ezen változtatni. Nincs rajtam 20 kiló felesleg, ha lenne, akkor alapból lefogynék, nem várnám meg, hogy szólnia kelljen bárkinek is. Úgy 15 évvel ezelőtt történt, hogy baleset, ebből következő mozgásképtelenség (hónapokról van szó), lábadozás, azt követő depressziós időszak után felszedtem ennyit, de ezt le is adtam egy év alatt, miután újra tudtam mozogni. Nem más miatt, magam és az egészségem miatt. Nem híztam semmit az elmúlt 8 évben, amóta együtt vagyunk, szóval ha most szólna, hogy dobjak le 20 kilót akkor képen is röhögném.
2018. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos volt ilyen pasim. Aki mar az elso randi utan mondta hogy fogyjak 10kilot. Erre csunyan kiosztottam. Utana azt mondta elfogad igy is. Az ido haladtaval ujra felhozta... hogy nagy a hasam nem tetszik neki... Reszben emiatt is ugy vagtam ki,hogy a laba nem erte a foldet. Es lett tole jobb pasim aki imadta minden kilomat.

Dobd ki,kapsz sokkal jobbat.

2018. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy rosszul esik az önérzetedned. Mindenkinek rosszul esne. De gondolj arra, hogy legalább őszinte. Valószínűleg vannak olyan tulajdonsàgaid ami miatt összejöttetek és nem érdekelte az a plusz ami rajtad van. Próbálj meg ellene tenni, nem miatta magadért.
2018. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!