Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfiak! Mikor jött el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak! Mikor jött el nálatok (ha már eljött) az a pont, amikor azt mondtátok hogy elég volt, én ezt tovább nem csinálom?

Figyelt kérdés

27 éves pasi vagyok, elég ronda férfi egyébként (a nők szerint)

10 éve próbálkozom a nőzéssel.


Írnék egy kisebb listát hogy miket kaptam ezalatt az évtized alatt a kedves lányoktól-nőktől :


- mérhetetlen mennyiségű megalázást

- tengernyi gúnyolódást

- számtalanszor egyszerűen kiröhögtek

- lelkileg, érzelmileg kihasználtak

- lelki szemetesnek használtak


SOHA, egyetlen nő se volt még rá kíváncsi hogy milyen ember vagyok egyébként, a jellememre...azon viszont nagy kedvvel pörögtek hogy miért sikerült ilyen ocsmány, nyúlánk, alaktalan férfinak születnem. Vicces.


Kaptam ezek mellé pár alkalmi szexet,egy két kiéhezett háziasszonytól, meg egy két fiatal nőtől, de semmi érzelem, csak ösztönlénykedés volt.


Kapcsolatom nem volt, hallani se akart róla egyik lány illetve nő sem.Pedig mindigis csak arra vágytam, egy normális lányra, akivel szép az élet, akivel el tudok hülyülni és jól érezzük magunkat.


Nekem rohadtul elegem van már ebből az egészből.


Döntöttem! MGTOW és ennyi. Elég volt. Abbahagyom. Többbé nem csajozom.


F/27


2018. ápr. 18. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Oké, szevasz!
2018. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%
A nőcsábász kaszanovák lájkolják a kérdésedet. Kevesebb a konkurencia.
2018. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Még így is több emberrel dugtál, mint én. :D
2018. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Így van, ideje értelemsebb dolgokkal töltened az idődet!

Menj el önkénteskedni, meg segíteni másokon.

2018. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem tart vissza a döntèsedtől. A te èleted a te sorsod.
2018. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nagyjából 1-2 éve nem próbálkozom a csajozással. Azóta boldogabbnak érzem magam. Az utcán ugyan mostanában is kiröhögnek, de legalább a megalázó elutasítások nincsenek már. 32/F
2018. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a kiröhögés, amit írt a 41%, lehet azért is mert zavarban vannak az adott lányok és ilyen buta módon kezelik.
2018. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jól van Balázska.
2018. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Feladni, egy GYENGE férfi jellemére vall. Egyszerűen TÖKETLEN vagy, ha feladod. HOL a férfi benned, aki KÜZD és nem adja SOHA fel?
2018. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt mondd már el nekem, hogy szerinted mégis ki a lóf_szt érdekel, hogy mit csinál egy alkoholista, igénytelen lúzer.

Hülye vagy mint a segg, undorítóan nézel ki és még a személyiséged is okádék. Megértettük, mostmár nem kell napi nyolc kérdést kiírnod arról, hogy mekkora nyomoronc vagy

2018. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!