Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem kissé unni a kicsapongá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem kissé unni a kicsapongásait. Nagyon naiv vagyok?!

Figyelt kérdés
Történetem a következő. Elváltam. Majd megjelent az életemben a gyerekkori nagy plátói szerelem. Kiderült, hogy súlyos depressziós beteg. Az elején folyton azt mondogatta, mennyire szeret, tervezgetett stb. Majd azért, hogy a folyamatos jelenléttel és figyelemmel hátha kizökkenthetem a napi depresszív rutinjaiból, ideköltözött hozzám. Ennek egy hete már. Vannak jobb és rosszabb napjai, estére akármennyire is kitartó vagyok, mindig lefáraszt lelkileg. A lényeg: a kezdeti "nagyon szeretlektől" eljutottunk a " nem tudom mit akarok tőled, van szex és néha megnevettetsz"-ig. Folyton azért kűzdök, hátha jobban lesz és élheti tovább a régi életét. Orvost kerestem fel, a családja támogatásával és hálájával van itt. De nagyon megvisel a tudat, hogy csak erre a pár dologra kellek neki. Ezelőtt volt egy párkapcsolata, elviekben abba zakkant bele. Jól gondolom, hogy jobban teszem ha elküldöm?! Azt mondja, hogy őt mindenki szereti. Akkor legyen egy olyan nővel, aki fontos neki.Naiv vagyok, hogy befogadtam?Naiv vagyok, hogy fáj ez az egész történet?
2018. ápr. 19. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy, hogy egyaltalan osszealltal vele.
2018. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Depressziósoknál sajnos ez van. Ha ő nem akar változtatni (vagy nem tud), akkor ez sajnos így marad.
2018. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt...
2018. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Naív voltál, de ezért ne hibáztasd magad, sokan belelépnek ám az ilyen "csapdába". Most viszont okosnak és kellően önzőnek kell lenned, hogy ne ragadj bele a szituba... egyenlőre minimum a különválás és a szünet.
2018. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyedben kidobnám.
2018. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naiv, hiszékeny. Nem szeret, csak támasznak kellesz. Én csináltam egy darabig, végül én lettem beteg tőle. Kiraknám a francba.
2018. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik záros határidőn belül, akkor ne erőltesd, dobd ki.
2018. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!